Jak odstranit prohlížeč Yandex?

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Slunečnice7887 31. 7. 2014 21:17

Zdravím, prosím o radu. Stahovala jsem si aktualizaci prohlížeče mozilla firefox a nějak se mi stáhnul i ruský prohlížeč Yandex. Ten jsem odstranila, ale vždy když otevřu mozillu tak horní stavový řádek mám jiný než dřív. Otevřu nové okno a zase tam mám Yandex a všude to má ruský písmo. Dá se to nějak odstranit? Nevím, zda se vyjadřuji správně ... počítačům vůůůbec nerozumím :-(. Moc děkuji za rady.
Slunečnice7887
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 31. 7. 2014 21:59

Odinstalovat celý Firefox a natáhnout ho znovu bude nejrychlejší cesta k úspěchu. A příště software stahuj pouze z oficiálních stránek.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slunečnice7887 1. 8. 2014 08:56

Moc děkuji, hned jdu na to a doufám v úspěch :-)
Slunečnice7887
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rukous 4. 10. 2014 17:15

Dobrý den, Vaše rada, jak se zbavit Yandexu je bohužel neúčinná. Odinstaloval a nainstaloval jsem Firefox několikrát, dokonce jsem nainstaloval starší verze prohlížeče, a pokaždé se mě tam ten hajzl objevil znovu. Máte nějaký jiný návod, jak se tohoto šmejda zbavit? Děkuji, Petr Vlasák
rukous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Juwa2 4. 10. 2014 17:48

Pokud při přeinstalaci neodstraníš zároveň uživatelský profil, děláš to zbytečně - jak už jsi zjistil.
Ukonči Firefox.
Smazej složku s profilem Firefoxu. Je zde: C:\Users\uživatel\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox
Za uživatel si dosaď jméno svého účtu. Sl. Appdata je skrytá - zapni si zobrazování skrytých souborů a složek.
Nakonec spusť Firefox - bude opraven.
Juwa2
Junior

Odeslat příspěvekod rukous 4. 10. 2014 19:47

Díky, díky, díky...Zřejmě jsem to neudělal přesně jak jsi popsal, mám dost velké mezery ve znalostech počítačů, páč jsem ryzí amatér a taky věk hovoří!!! :-D Ale dostal jsem se tam, kam jsem potřeboval a smazal jsem všechno, co se Firefoxu týkalo, a pak ho odinstaloval a nainstaloval znova, no a je to v pořádku. Ještě jednou děkuju...Petr
rukous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 4. 10. 2014 20:07

Pro příště - správu profilů umí Firefox sám o sobě: https://support.mozilla.org/cs/kb/Správa profilů
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivananhl 5. 9. 2015 10:23

Jsem naprostý amatér co se počítačové techniky týče, ale podařilo se mi Yandex odstranit tak, že jsem v počítači vyhledala všechny složky s tímto názvem a ty jsem následně vymazala... Není to asi to pravé, ale tento prohlížeč se mi už nezobrazuje.
ivananhl
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků