nelze se připojit

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pepikd 8. 12. 2014 20:10

Zdravím,u nb Acer OS WXPH mám 2 síťové adaptéry.1394 Net adaptér ukazuje i při odpojeném kabelu připojení. Ani při zapnutí nenačítá žádné pakety. Adaptér SiS 900-Based PCI Fast Ethernet Adapter pakety načítá, bez ztrát,odezva 23 ms při adresátu seznam.cz,na stavu připojení jsou uvedeny všechny údaje.Internet ale nejde připojit.V diagnostice je mj.uvedeno,že při připojování k protokolu HTTPS došlo k chybám 12031 a 12O29. Protokol HTTP je připojen.Nastavení protokoluTCP/IP jsem provedl během telef. konzultace s poskytovatelem připojení (O2).Připojit se nejde ani při vypnutém FW.nejde ani IE ani Firefox.Ve Správci zařízení adaptér pracuje správně vč. řadiče. Příp.aktualizovat ovladače nemůžu, protože mi nejde připojení.

-- 8. 12. 2014 20:42 --

Doplňuji další údaj. Omylem jsem v Dokumentech kliknul na odkaz na IDOS a připojil jsem se k internetu. Odtud už stačilo napsat adresu Superforum a teď píšu pšes nepřipojitelný inernet. Nejsem z toho moudrej. Díky všem za pomoc jak otevřít i Seznam. Toto asi není připojení HTTPS, ale jen HTTP.
pepikd
Junior

Odeslat příspěvekod pepikd 8. 12. 2014 22:10

Po desítkách odkazů jsem našel info, že je třeba v IE/Nástroje /Možnosti/Upřesnit zaškrtnout TLS 1.0 (1.1,1.2).Třeba to někomu pomůže.
pepikd
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron