Spuštění videa ve Windows XP

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod r34ktor 12. 2. 2016 21:41

M2M píše:Čoveče to nevím, jak to zjistím? Kde se to přepíná? Je možné že malej něco zmáčkl.

Ovládacích panelech > Možnosti napájení. Také to může řídit nějaká separátní utilita od Dellu.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M2M 12. 2. 2016 21:51

Tím že jede procesor na 600MH tak po spuštění videa je na 100%, to bude důvod všeho a teď přijít na to proč je jen na 600Mhz
Obrázek

-- 12. 2. 2016 22:02 --

Tsm jsem nic nezjistil, bdu pokračovat zítra, pro dnešek děkuji
Obrázek
M2M
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 12. 2. 2016 23:19

to se mi obcas stane na mym lenovu. kdyz jedu na baterku az do mrte tak ono se to pak uspi na 800MHz ale po zapnuti pod zatezi zustava v tomhle usponym stavu. vetsinou staci vytahnout a zasunout napajeni, nekdy ale musim jeste navic uelat restart.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M2M 12. 2. 2016 23:28

Já už mám baterku zcela KO, bez napájení to neudrží, takže jedu jen s napájení. Mám ale jiný napaješ a při startu mi do píše nějakou informaci, dám jen F1 a jdu dál, zátra jsem dám foto té obrazovky.
M2M
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 12. 2. 2016 23:42

a to bude přesně ten důvod, proč to nejede rychleji. Mrtvá baterka.

btw - nemáš dva různé zdroje? Někdy pomůže použít silnější. Mě Lenovo X201t s 65W zdrojem bez baterky jede taky zpomaleně, ale když jej připojím na 90W nebo dám baterii, tak jede tak jak má.
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M2M 13. 2. 2016 08:53

Tak pánové asi vyřešeno. Celou dobu jsem používal zdroj od HP, ale půl roku vše fungovalo. Psalo to při náběhu PC tuto informaci, zmačkl jsem F1 a jel dál

Obrázek

Používal jsem tento zdroj:
Obrázek

Nyní jsem tam dal originál, který jsem používal jako náhradní pro svůj pracovní PC, abych nemusel tahat z práce jak notebook tak zdroj.

Obrázek

A video frčí tak jak má, zajímavé HP zdroj má také 90W.
A ještě pro odborníky nový test HW, je z toho vidět že již jede procesor plně?
http://uloz.to/xmTUiVDP/test-csv

Moc díky všem za pomoc, ještě by mě zajímalo proč to nejde na ten HP 90w zdroj, když má stejný výkon jako dell. Možná že již těch 90w nedává.
M2M
Junior

Odeslat příspěvekod soban 13. 2. 2016 12:52

Normální to věc špatně to detekovalo napáječ tak snížilo odběr na co nejmenší aby ho nepřetížilo.

Do logu koukat nebudu nebaví mě něco tahat z uložto máš to vložit sem.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M2M 13. 2. 2016 14:42

Tady mi to nepovolí vložit nic, text moc dlouhý a přípony csv, txt atd. nejsou povoleny.
M2M
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 13. 2. 2016 15:18

M2M píše:A ještě pro odborníky nový test HW, je z toho vidět že již jede procesor plně?
http://uloz.to/xmTUiVDP/test-csv

Ano, procesor nyní jede na 1600MHz.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M2M 13. 2. 2016 15:27

Díky za pomoc, tohle bych sám nevyřešil, jste dobrý
M2M
Junior

Odeslat příspěvekod zdeneku 11. 5. 2016 12:33

měl jsem ten samý problém vyřešil jsem to tím že jsem změnil způsob napájení z mobilního na stolní . ovládací panely-možnosti napájení-schéma nastavení napájení-a tady změnit přenosný počítač na doma nebo v kanceláři. stejně je ten noťas připojený stále ke zdroji. jako přenosný má 599Mhz jako doma má 1500Mhz.
zdeneku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 11. 5. 2016 16:08

Pokud by ses pořádně podíval na jeho screeshoty, viděl bys, že takové nastavení měl.

Detekce slabého/nekompatibilního/neoriginálního zdroje se děje na úrovni BIOSu. Takovou věc obvykle nastavením profilu napájení nepřebiješ.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků