Ve WIN XP nejdou vytvářet složky

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Koky52 5. 1. 2018 19:46

Zdravím všechny,
mám takový menší problém. Jsem hrdý uživatel systému Windows XP a potřebovyl bych pár rad od odborníků :) Po vyčištění počítače CCLEANERem a příštím restartování pc jsem potřeboval vytvořit složku, a co se nestalo? Když kliknu levým tlačítkem myši na plochu, zobrazí se mi tam vše možné jako jsou vlastnosti atd... ale nabídka „NOVÝ“ tam nikde nebyla :hm Mužete mi prosím někdo poradit? Všem předem děkuji :)
Koky52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 5. 1. 2018 23:48

Koky52 píše: Po vyčištění počítače CCLEANERem

Jsi ji vyčistil čemu se divíš?

Obnov předcházející stav ze zálohy.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milanr1 6. 1. 2018 11:39

soban píše:Obnov předcházející stav ze zálohy.

...z doby před instalací spolehlivého likvidátoru OS:
Koky52 píše:CCLEANER

A příště neinstaluj nesmysly. :-/
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Koky52 6. 1. 2018 12:57

Já bych to klidně obnovil, jenže to píše, že v počítači nebyly provedeny žádné změny a to i když dám obnovit do minulého měsíce :D
Koky52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Goozling 6. 1. 2019 10:04

soban píše:
Koky52 píše: Po vyčištění počítače CCLEANERem

Jsi ji vyčistil čemu se divíš?

Obnov předcházející stav ze zálohy.

Potřebuji nějakou pomoc. Podívejte se, že používám vyčistit nástroje 2007, abych měl svůj laptop dobrý klystý, aby to fungovalo dobře, a myslím, že jsem zmatená nastavení, které bych neměl mít. teď když jsem klikněte pravým tlačítkem myši na libovolnou složku, nedává mi možnost vytvořit novou složku; všechno to dělá, je mi možnost změnit způsob, jakým chci vidět složku (dlaždice, miniatury atd.) a grafické možnosti (např. desktop mi dává možnost ARANŽNÍ IKONY BY, ale stále žádná možnost vytváření složek. když jsem opět zapnul možnost společných úkolů, mám možnost vytvořit novou složku, ale když se pokouším vše, co jsem dostal, je chybový zvon, a - hádal jste to - žádná nová složka. ? Pokoušel jsem se vrátit zpět, ale nenajdu žádné nastavení, které by to opravilo a teď se to otravuje
Goozling
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 6. 1. 2019 11:21

Nech toho spamu!!! Můj zvon je taktéž chybový....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý