dotaz na cenu

Procesory Intel, AMD a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sachiel 20. 7. 2005 12:17

Nazdarek,
kolik muzu chtit za komplet:
Athlon XP 1700+ deska s Nforce2 chipsetem, uATA 80 GB disk, 128 MB ram, GeForce 440MX 64 MB,DVD rom 16x (zakladni deska je pozkozena nenajde spravne nic v PCI integrovana zvukovka a sitivka jedeou)

// Howard - presun
To jen smrt je výtěz.
sachiel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kangz 20. 7. 2005 12:30

cena toho co si opisal je realne okolo 5.000,- SK
Ale mozno najdes nejakeho sedlaka z dzedziny, co PC nikdy nevidel a predas to za 15.000 :lol:
kangz
Junior

Odeslat příspěvekod cache 20. 7. 2005 13:04

"zakladni deska je pozkozena nenajde spravne nic v PCI integrovana zvukovka a sitivka jedeou" - toto strasne znizuje cenu, prakticky predavas napoli nefukcny pocitac, ktory ma pravdepodobnost ze odide uplne.. imho to ma vdaka tomu aj nizsiu cenu ako tych 5000sk, ze lepsie by si to predal po komponentoch..
ja osobne by som sa to mozno ani nesnazil predavat, skor to pouzit ako pocitac pre rodicov, alebo nieco podobne..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sachiel 20. 7. 2005 13:37

Ze to tahne cenu dolu je mi jasne a puvodne jsem si na tom chtel hrat s linuxem,ale potrebuju tet misto toho neco lip prenosnyho
To jen smrt je výtěz.
sachiel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jamjes 21. 7. 2005 20:29

procák 800,-
deska (tak jak popisuješ) 100,-
Paměť 250,-
disk 700,-
Grafika 500,-
dvd 300,-

sumasumárum. Neprodávej to, nech to někomu z rodiny. Budeš mít lepší pocit. Za ceny který jsem napsal, jsem prodával hodně podobný komponenty (disk 60 za 600,- , pamět 256 za 500,- a tak)
jamjes
Junior

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor