Který průběh teploty patří procesoru?

Procesory Intel, AMD a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mbing 28. 7. 2005 13:52

Ventilátor na CPU jsem zastavil ve třetí třetině obrázku. Jenže se najednou zvýšily tři teploty. Špička zeleného průběhu značí rozběh ventilátoru. Dokázali byste odhadnout, který průběh (podle tvaru) patří k procesoru (určitě víte jak to vypadá ve vašem Speedfanu)?
Obrázek
Špička značí rozběh ventilátoru. Další hrb zeleného průběhu značí vypnutí WinRARu.
Obrázek
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sislik 28. 7. 2005 14:27

hmms a to je to tak tezky podivat se o kouksek niz na to, ktera barva patri cemu?
(u me plati zeleny - CPU, cerveny - case a sedy + HDD; myslim, si ze u tebe se to urcite nebude shodovat)
Sislik
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 28. 7. 2005 14:36

Hmm, to je teda těžký. Víš, mám tady 10 teplot a nevím, jaký čidlo patří k čemu.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvo 28. 7. 2005 15:05

to zalezi od toho ako mas postavenu skrinu odkial kam presne prudi vzduch... najcitlivejsie by malo reagovat CPU cidlo. ostatne sa neda takto urcit.
dejvo
Junior

Odeslat příspěvekod Sislik 28. 7. 2005 15:31

no tak to je potom tezky ... ja mam cidel 6, z toho nektery ukazujou tutez teplotu, hned po intalaci Speed Fanu jsem si je pojmenoval podle toho, co meri, takze no problemo :)
(porovnaval jsem to s PC Alertem a podle toho urcoval, co je co)
Sislik
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 28. 7. 2005 16:50

hm. A co tam narvat diagnostiku bundlovanou k fošně a podle toho to srovnat s teplotama speedfanu?
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků