Problém s Grafickou kartou a jejím výběrem.

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod milsimr 24. 4. 2017 20:08

... toho zdroje bych se ještě zbavil a osadil místo něj např. nějakej Seasonic. Provoz těchto krámů pouze na vlastní nebezpečí.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PAKFA 25. 4. 2017 14:44

Já chci jenom vědět, jestli ta grafika je schopná fungovat s ostatními komponenty. Je to těžké napsat? Abych, jak trotl nekupoval grafiku, která ani tak nebude fungovat a na konec se od vás dozvím, že bude potřeba koupit úplně celou mašinu. :D
PAKFA
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 25. 4. 2017 17:45

Napsal ti tu někdo, že to fungovat snad nebude? Myslíš si, že by jsme ti tu radili něco, co by ve finále ani nefungovalo? ...

Nevím, co k tomu dále dodat.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 25. 4. 2017 21:42

Takže stejně bereš novou kartu? :) Taky se ti může stát, že ti ten zdroj vše odpálí... časem.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 25. 4. 2017 21:52

Proto jsem na začátku téhle stránky psal, že provoz toho zdroje pouze na vlastní nebezpečí.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PAKFA 26. 4. 2017 17:16

Třeba to nebude fungovat vůbec. Nicméně koupit nový zdroj by zas takovej problém nebyl.
PAKFA
Junior

Odeslat příspěvekod PAKFA 27. 4. 2017 15:15

Dneska mi prisla33 nová karta a dělá úplně to samé, co ta minulá. Zapnu PC a monitor napíše no signal, ještě k tomu nefunguje myš.
PAKFA
Junior

Odeslat příspěvekod Flash.st 27. 4. 2017 16:46

A už jsi aktualizoval ten BIOS?
Flash.st
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 27. 4. 2017 17:15

Začít minimálně tím, že se resetne CMOS BIOSu. Pokud stále nic, tak zkusit např. s jiným zdrojem. Pokud furt nic, tak vykuchat na stůl a postupně ubírat komponenty, dokud vylučovací metodou nedojdeš k jasnému závěru, v čem je problém. Nebo to raději svěř do servisu...
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PAKFA 27. 4. 2017 19:16

Jak se to resetuje? Doufám, že mi to nic nesmaže, jinak jsem zjistil, že mi nejede ani ta stará, když jí zapojil tak PC nefunguje a 3x pípne.
PAKFA
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 27. 4. 2017 19:24

Nejjistější způsob pro tebe bude, když z desky vyndáš baterku (CR2032),chvilku počkáš a pak ji vrátíš zpátky. A ano, něco se ti smaže - v tomto případě nastavení BIOSu, který bude nutno nakonfigurovat znova + resetne se ti systémový čas.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 27. 4. 2017 19:27

Ani na 3. stránce a po třech týdnech od původního dotazu jsi nebyl schopen vyměnit zdroj za kvalitní a dostatečně výkonný => svěř opravu PC IT servisu.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 27. 4. 2017 19:52

Že tam má sh!t zdroj jsme se dozvěděli teprve 24.4., tj. tohle pondělí. Kde máš těch dalších 14 dnů?
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 27. 4. 2017 20:35

milsimr:
Už jsem to psal:
Z vágního popisu mi víc vychází nějaký prastarý značně degradovaný no-name
PAKFA píše:Zdroj je do 500W.

Přiznal se k tomu až později.
Dosud nebyl schopen ani otestovat funkčnost daného "vadného" VGA v jiném PC s kvalitním zdrojem. :-/
Btw:
Není to nový PC? :-)
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PAKFA 27. 4. 2017 20:49

Ja absolutně nevím, jak se ten bios nastavuje, jinak ze servisu to už mám a bylo mi řečeno, že je nejlepší koupit novej PC.
PAKFA
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků