Rezence diskuze na asus-geforce-gtx-1060

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod alpe 31. 10. 2017 11:19

Ahoj lidi má někdo zkusšenosti s toudle gk https://www.czc.cz/asus-geforce-gtx-106 ... 24/produkt

Prý je hodně určená na vritualní realitu a né pro hry?
Kdo ji má tak s jakou sestavou?

Děkuji moc

Pokud tady to téma bude tak smazat.
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 10. 2017 11:33

Po vymene ventilatoru je i ticha, pasiv muze zustat. Ale je tam plomba a konektory se odpojuji velice spatne.

1060 bych vzal od Zotacu, bez plomby, klidne Mini verzi, k ni Accelero Mono, k nemu F12 Silent ... bude to tissi, srovnatelne vykonne, levnejsi - a to o vice nez tisicikorunu. Pujde to taktovat na 1950/9000 a to je asi tak vsechno, co od 1060 clovek muze cekat.

Jmenovite: 8.036,- Kc ... tzn 1.654,- Kc doma. Za tyhle penize 100% poridis praci cloveka, ktery Ti ten chladic odborne osadi, pretaktuje, otestuje a zprovozni to cele korektne v systemu.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 31. 10. 2017 11:35

Mrkni na nick, mrkni co píše a pak zjistíš, že je to ztráta času :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alpe 31. 10. 2017 11:52

KineCzek díky moc a dá se dosadit do sestavy? https://www.alfa.cz/basket.php?items=_4 ... 97013DG401 myslím tvoji grafickou kartu jak si doporučoval.
Python.p stále jsem nepochopil co proti mě máš?... můj problém to není pak se nediv až budu třeba potřebovat s nečím pomoct tak požádám Kina aby mi to všechno udělal,sestavil a podob a dostane zaplaceno
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 31. 10. 2017 12:10

Prosím, klidně :)

Mě stačí ty tvoje hloupé dotazy co končí na smetišti, potom ty co máš tady a v sestavách a vím, že o spolupráci s tebou zájem mít nebudu.

Hezký den ti přeji
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alpe 31. 10. 2017 12:28

Jestli si myslíš že jsou to hloupé dotazy tak prosím jsou to obyčejné dotazy amatéra.
Který chce poradit aby neivestoval špatně, ale jak myslíš

Tobě taky.
alpe
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 31. 10. 2017 12:33

Od kdy je PC investice? Ty na tom budeš pracova? Nebo těžit?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alpe 31. 10. 2017 12:40

Ted nevím jak si to pochopil.
Omlouvám se zřejmě jsem to napsal jak tatar.
Myslím to tak, že když si budu kupovat nový pc tak si koupím pc který se mi vyplatí a který mi pošlape a ne pc který nerozjede hry.Proto stále uvažuji zda si mám počkat na nový grafický karty nebo si koupit xbox x a nebo na co kupovat pc za 20 000 když mužu mít pc 15 000 s stejným výkonem?
težit by mě nenapadlo stejne je to trend který vydrží cca do nového roku.
alpe
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků