DX Racer nebo jiná židle doporučení?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Stiletos 14. 2. 2018 12:13

Tak to CZ je akorát vysvětlení co je co za komponent na židli a to ENG jedině přes překladač. :-)
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davkol 14. 2. 2018 13:16

Máš aspoň jasno, co chceš za mechaniku? Protože pod odkazy, na které jsem tady namátkou vlezl, byly židle s jak jenom houpací, tak levnou synchronní mechanikou… osobně bych už nechtěl ani jedno.
davkol
Junior

Odeslat příspěvekod Stiletos 14. 2. 2018 16:29

Tak pokud možno sklápění dozádu krapek a nejlíp aby to tam šlo i zamknout v úhlech.....
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stiletos 17. 2. 2018 21:50

MARKUS Glose takovej dotaz ještě,na stránkách Ikei uváděj barvená hovězina tj kůže to mě napsali i přímo od nich že to výrobce uvádí ve specifikacích,ovšem v recenzích všude čtu koženka takže co to je za materiál nevíte někdo kdo jí máte ? Nebo že by najednou změnili z koženky na kůži po letech prodeje? Za kůži bych to pětikilo dal navíc ovšem než koženku tak to raději látkovou verzi co je......
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krysta 18. 2. 2018 08:18

Z vícero důvodů jsem raději dal přednost látce. Když jsem tam byl tak jsem si sáhl i na tu druhou verzi. Nedal bych za to ruku do ohně, ale pokud mě paměť neklame, tak to byla koženka.
krysta
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 18. 2. 2018 08:50

Přímo na prodejně mi bylo řečeno, že je to kůže. Na druhou stranu, za tu cenu se mi tomu nechce moc věřit. Jinak výhoda dražší verze je v měkkých opěrkách pro lokty, látková verze má jen nějaký pogumovaný plast, působil na mě dost nepříjemně.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stiletos 18. 2. 2018 11:08

No právě mě se to taky nezdá že by to byla kůže za tu cenu (na druhou stranu by to ale byli klamavý informace o produktu což nevím jestli se může jen tak uvádět jinej materiál),mě jí přiveze ségra a do auta se už nevejdu abych se mrknul na vystavenej kus,tam by to mělo bejt někde ze spoda snad poznat.No vemu jí tak jako tak na tu židli jsem nečetl nikde nic špatnýho a cena je dobrá,tak díky všem za rady. :-)
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roman17 10. 1. 2019 23:01

DX Racer jsem už kdysi měl (jaký typ přesně jsem měl to už vážně nevím) a taky jsem z něho nebyl nijak nadšen. Teď mám tuhle http://www.primazidle.cz/Kancelarske-zi ... idle-Wau-2 a i když to asi není zrovna špička na trhu tak jsem s ní velmi spokojen. U compu trávím dost času, takže jsem v tomto ohledu dost náročný.
Roman17
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků