nová deska, cpu, zdroj a ramky - > pc neběží

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kubista29 5. 10. 2017 15:07

Zdravíčko, chci se zeptat, koupil jsem novou desku ( MSI H110M PRO-VH ) cpu ( INTEL Pentium G4400 ) zdroj ( EUROCASE 400W ATX ) a ramky ( Kingston HyperX Fury 4GB 2133MHz DDR4 CL14 ) , normálně jsem desku a všechny věci zapojil, zapl, vše běželo, bohužel pro mě neuvědomil jsem si, že je to až moc velkej update z mé staré desky, tak jsem se dostal pouze do biosu, v tu chvilu jsem v ruce neměl Operační systém, abych jej nainstaloval, den jsem počítač nechal stejně zapojený v klidu, sehnal jsem OS, vesele si k tomu sednu, že to zapnu a ono nic... vůbec nereaguje, napadlo mě, že je to zdrojem, zkusil jsem ho vyměnit za svůj starší zdroj - nic.... dal jsem Ramky do druhyho slotu - nic.. zkusil jsem jestli se náhodou něco nevypojilo nebo jen "neodcvaklo" ale nikoliv, absolutně si už nevím rady co vyzkoušet dál, pomůžete mi?

btw zkoušel jsem novej zdroj zapojit na starou desku, všechno OK, takže zdroj můžem asi vyloučit....

HOTOVSON - stačilo mi resetovat BIOS, i když nevím z jakého důvodu, protože jsem tam žádné změny nedělal (vytáhl jsem baterečku na 5sekund jsem ji otočil, dal jsem jí zpět a už naběhl) ..... nevím jestli to mazat či nikoliv, možná to někomu po sléze pomůže...
kubista29
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 10. 2017 18:56

Ten zdroj bych vrátil a koupil jiný, lepší. Viz. viewtopic.php?f=938&t=1219176
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 7. 10. 2017 10:36

Je to jednoduché prostě jsi asi uložil nějaký nesmysl do BIOSu a proto to nenaběhlo když jsi s tím laboroval....

Jinak zdroj je pochybné kvality....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků