Náhrada za myš Logitech MX Revolution

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod davkol 19. 11. 2017 22:10

Vždyť je to tam zmíněno.

Gigabyte jsou šmejdy a A4Tech plodí podivné levné věci. Za řeč stojí právě ten Logitech, možná Roccat, vybrané modely některých jiných značek apod. Tak jako tak je nutnost buď spoléhat na záruku, nebo nakupovat levně v akcích, potažmo z druhé ruky a pokud možno umět si vyměnit spínače.
davkol
Junior

Odeslat příspěvekod Stiletos 20. 11. 2017 14:40

Co říkáte na Gigabyte nebo A4tech ?


Tak u bezdrátu na to zapomeň tam prostě Logitech nemá konkurenci,měl jsem třeba MS a taky žádná sláva ostatní levný značky signál je rád že dosáhne metru dvou a žere to baterky jak prase.Logitech v pohodě funguje i přes zeď a baterka drží půl roku + - navíc Unifying je taky plus....
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rajce 23. 11. 2017 10:48

@Stiletos ... Souhlasím s vámi, také jsem měl pár zkušeností s jinými značkami, včetně MS, kde jsem očekával kvalitu a ..... no pokud přijímač nebyl skoro 1m od myši, tak to příšerně lagovalo nebo se vůbec nechytalo

Prosím, přišel někdo na to přoč ten x-mouse button control nereaguje na některá tlačítka?
Rajce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 11. 2017 10:55

Mam puvodni MX MAster i novou MX Master 2S. Vedle bocniho kolecka jsou dve tlacitka, standardne back a next. Kolecko jsem nikdy nepouzil, standardne funguje jako vpravo/vlevo posun, ale je bezkrokove a zda lze nastavovat nemam poneti - nikdy jsem nemel potrebu. Jedno dalsi nastavitelne tlacitko je pod palcem.

Obe verze mysi jsou zvenci uplne stejne (jine mohou byt barevne varianty). Tam, kde puvodni MX MAster rezala do palce, jsem i novou 2S proste opiloval jenmym pilnickem. Tzn i konstrukcni nedokonalosti prvni verze se na druhou prenesly, jde o tentyz (plastovy) odlitek.


Na cokoliv se chces zeptat, ptej se. Asi nebude moc lidi, co by meli doma obe dve varianty. Cas od casu sem snad mrknu ... kdybych to zazdil, klidne posli SZ.

M.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rajce 23. 11. 2017 20:17

@KineCZek Díky za popis. o těch bočních tlačítkách vím a na svých krysácích (MX Revolution a GM-8000X) je mám také a povětšinou je mám definované pro Undo a Redo. Bohužel MX Maser je pro mne zklamáním právě opuštěním konceptu horního kolečka s naklápěním, pod čímž mám definované další zkratky a s Mastrem bych o to přišel. "Gesta" mi jsou v tomhle případě platná asi jako mrtvému zimník.
Bohužel zjišťuji, že se svými požadavky - kvalitní, bezdrát, laser, naklápěcí kolečko, ergonomický design pravoruké velké myši - toho na trhu je jen velice pramálo. Zbývá jedině z něčeho slevit ..... kvalita? NE .... bezdrát? NE když už jednu drátovou mám.
No ještě možná nějaká Logitech herní série s dostatkem tlačítek. Třeba G903 ... ale tam mne děsí ty škvíry a cena :D
Rajce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Franklin 23. 11. 2017 20:57

Co třeba Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse Wireless? Fyzických tlačítek má 5, plus ještě naklonění kolečka vlevo a vpravo, takže v podstatě 7. Kvalita je dobrá. Jediné, co jsem řešil, bylo občasné zasekávání. Problém nebyl v myši, ale v řízení spotřeby Windows 10. Stačilo vlézt do možností napájení a vypnout uspávání USB. Od té doby jede na 100%.
Franklin
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků