Sluchátka a mikrofon k PC na hry/písničky do 7000Kč

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod phantomas22 5. 3. 2018 13:06

Ahoj,
chci vás poprosit o doporučení sluchátek. Nejsem ŽÁDNÝ ZNALEC a tak si nechám moc rád poradit.
Sluchátka
Cena: Do 5000Kč (pokud samozřejmě budou malinko přes, ale "výkonnostní" rozdíl bude velký, jsem klidně i pro překročení této hranice)
Použití: Chci je víceméně jen na hry (PC) a poslech hudby (nejen v .mp3, ale i v lepších formátech jako ".flac" atd..) a samozřejmě filmy.
Bezdrátové/drátové: Je mi to víceméně jedno, ale kdyby rozdíl mezi cenou a výkonem u bezdrátových a drátových nebyl velký, s radostí si vezmu bezdrát (je to přece jen pohodlnější)
Do teď mám sluchátka asi za 400Kč z AliExpressu.

Mikrofon
Cena: Do 2000Kč (pokud samozřejmě bude malinko přes, ale "výkonnostní" rozdíl bude velký, jsem klidně i pro překročení této hranice)
Použití: Chci ho jen na natáčení Lets Playů a komunikaci (žádné nahrávání písniček).
Do teď mám mikrofon na těch sluchátkách z AliExpressuasi za 400Kč z AliExpressu.

Budu moc rád i za rady typu "5000Kč za sluchátka jen na hry a písničky na neprofesionální úrovni je pro tebe zbytečné" nebo Mikrofon za 2000Kč nestačí atd.. Jak jsem psal na začátku, nevyznám se moc v této oblasti hardwaru.

Předem moc děkuju.
phantomas22
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 3. 2018 13:37

http://forum.avmania.e15.cz/index.php

Stejný nick a heslo jako tady.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 3. 2018 14:14

Viz. kolega výše, nicméně ze sluchátek bych za sebe mohl doporučit Audio-Technica ATH-A900X (z eBay; u nás jsou moc drahé) + náhradní sadu (či i více sad) ušních polštářů. Po několika letech se ty původní začnou rozpadat.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phantomas22 5. 3. 2018 14:55

Milsimr dekuju.
phantomas22
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků