Emulátor displeje připojený k notebooku ?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod petrnowak 5. 5. 2018 18:25

Existuje nějaké zařízení, které by na notebooku nasimulovalo displej připojitelné jako displej k externímu PC?

Mám v technickém zařízení PC s výstupem na displej (bez displeje) a potřebuji servisně k němu připojit displej pro nastavení apod. Nechci ale s sebou tahat po akcích displej. Existuje nějaká krabička, která by se tvářila jako displej (vstupy DVI, HDMI, aj.) a připojená přes např USB3 by v notebooku ukázala ten obraz (v okně nebo full screen) ?

Řešení ala VNC apod nevyhovuje. Potřebuji fyzicky i otestovat obraz, kabel, provést nastavení BIOS, aj.
petrnowak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 5. 5. 2018 23:44

Existuji zarizeni jako je treba toto: https://www.blackmagicdesign.com/products/intensity

Umoznuji zachytavat obraz z HDMI a nejake analogy.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 6. 5. 2018 16:57

To ale jen zachytává do souboru, ne? Takže abys zjistil, co máš na obrazovce, tak si musíš to zachycené pustit?
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod suk 7. 5. 2018 12:09

Jak's na to prisel? Vzdy to ani nema zadny konektor pro pripojeni disku. To jenom zachyti signal ze vstupu a posle ho pres USB do pocitace - a co tam s nim udelas je uz na tobe. Melo by to jit pustit pres VLC.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků