Jak dlouho nabíjet levný MP3 přehrávač?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod nody.nody 20. 6. 2018 12:04

Koupil jsem si toto:

https://mp3-prehravace.heureka.cz/kruge ... 5/recenze/

V balení ani nikdy online jsem nenašel informaci jak dlouho nabíjet tyto levné (199kč) MP3 přehrávače s integrovanou baterií...?

Neví to někdo, prý to dokáže hrát až 8 hodin při plném nabití ale nepíší jak dlouho to nabíjet...

Když jsem to strčil ihned po koupi do elektrické sítě (přes uSB nabíječku), tak se rozsvítilo na přehrávači nějaká červené světlo (trvale červeně svítilo), po nějaké době nabíjení už nic nesvítí (ani červěně, ani zeleně, ani nic nebliká)... takže předpokládám že je to plné nabité...?

Neví někdo jak dlouho se musí tyto levné shity mp3 přehráavše nabíjet aby byli plně nabité'?
nody.nody
Junior

Odeslat příspěvekod soban 20. 6. 2018 17:56

Třeba kouknout do návodu.......

Pokud není tak zapojit mozek..... naco tam ta ledka asi svítí a pak zhasne?

A jak dlouho to trvá? No tak si to změř až se přehrávač vypne tak ho dej nabíjet a změř kdy zhasne kontrolka že je to nabyté.....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ansam 21. 6. 2018 05:05

V mojom prípade to trvalo asi 3 hodiny. Interná batéria vydrží asi 50 nabití. Po každom nabití to hrá čoraz kratšie (vždy asi o 10 minút kratšia doba prehrávania) - potom zdochne.
Overené na troch takýchto prístrojoch. Batéria je vlastne iba taký dlhý prúžok mastného papiera posypaný asi karbonom (čierny prášok), zvinutý a nakoniec stlačený do tvaru malej kocky.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nody.nody 21. 6. 2018 07:47

50 nahrání jen a každý další je kratší...? To jsou ale shity... to bych to ani nekupoval kdybych věděl :-)...

problém je že to mám na běhání a na "posilování" a dost hodně se potím, takže to mám jen na test jestli to vydrží, pokud jo, tak možná koupím dražší... ale to jsem fakt nevěděl že ty levné jsou fakt až tak katastrofální :-)...
nody.nody
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 21. 6. 2018 11:08

Zlate stare prehravace na AA nebo AAA baterie. Mam tu jeste dva a nedam :) Samsung YP-C1 vydrzi hrat na AAA baterii cca 40h (uz ho mam minimalne 11 let) a iRiver T60 cca 20h.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod nody.nody 23. 6. 2018 07:30

No já si budu muset koupit teda asi taky nějaký na AAA baterii... problém je že to mám na běhání a oni jsou dražší ty na AAA... já se hodně potím a pot sklouzává po telě a mám strach že to odnese mp3 přehrávač... asi ho budu muset pověsit na krk nebo já nevím... měl jsem už několik těch "záušních" a bohužel vždy peřstali brzo fungovat... nevím jestli protože to byli shity nebo kvůli potu :-/...

asi to holt budu muset zkusit s tím na AAA a těch pár stovek risknout...

BTW při prvním ostrím použití přestal přehrávač hráč (tento muj nový) už za cca 0,75-1 hodinu :-)... (nabíjel jsem ho těch cca 8 hodin)... tak jsem ho poté co jsem přišel domů strčil znovu do zásuvky na nabíjení a tentokrát ani neblikal červeně, prostě vubec nic... jsem zvědavý jestli bude ještěš vubec fungovat (po 1 použití :-) )....
nody.nody
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 23. 6. 2018 12:22

Za 50Kc, pripadne dalsich 50Kc na postu bych to zkusil:
https://www.sbazar.cz/Regard23/detail/4 ... mp-114-2gb
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků