Výběr Webkamery

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod thetoustr 28. 2. 2015 16:29

Ahoj,
právě vybírám novou webkameru k PC a potřeboval bych trochu poradit. Začnu tedy kritérii:
cena: tak kolem 1000Kč
využití: v podstatě jen skype hovory
požadavky: chtěl bych kvalitní mikrofon protože dřív když jsem měl notebook tak jsem mikrofon neřešil protože byl integrovaný ale teď když mám stolní PC tak jsem situaci dočasně vyřešil koupí nějakého levného geniusu nicméně často komunikuji (myšleno hlasově buď skype nebo TS) potřeboval bych něco co bych nemusel řešit, prostě by to bylo na monitoru a zaznamenávalo to bez šumu a nežádoucích prvků můj hlas, třeba i ze vzdálenosti 3m.

Zatím jsem vybral tři kandidáty:
1. Microsoft LifeCam HD-3000 - má ji můj kamarád se kterým často skypuji a dle mého názoru je kvalita mikrofonu velmi dobrá, možná jen trochu přebasovaná, dále umí zaznamenávat hlas i na docela dlouhou vzdálenost (jednou jsem se s ním bavil přes půl bytu :-)) ) co do kvality videa tak dle méno názor mi bude na ne příliš časté videohovory stačit bohatě.
2. Logitech HD Webcam C525 - co jsem se koukal na youtube na testovací videa tak opět kvalita mikrofonu není špatná a co se týče videa tak oproti microsoftu se mi nezdá být o moc lepší spíš bych řekl že je to tak nějak nastejno akorát s tím rozdílem že logitech má autofokus ale taky je dražší.
3. HP HD 4310 - tady bych chtěl požádat o zkušenosti jestli je někdo má, protože se mi ta kvalita na youtube moc nezdá, jinak je to už taková horní hranice vzhledem k tomu že jak sem říkal nejde mi ani tak o video jako spíš o kvalitu mikrofonu.
Toť ode mě vše teď bych byl rád za vaše rady a připomínky děkuji.
thetoustr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod thetoustr 3. 3. 2015 12:11

Nikdo nemá žádné připomínky nebo rady?
thetoustr
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod MySokskyCZ 3. 3. 2015 19:49

Tak já bych bral tu od microsoftu :) mám podobnou ,ale na natáčení videí a jsem s ní spokojen ,bohužel tu co mám je za 1500kč ,což je víc než je tvůj limit :( Ale i tak doporučuji i tu LifeCam -HD 3000 a hlavně je dobrá kvůli programu "Microsft LifeCam" což je... no tady máš video taková "ukázka" :) https://www.youtube.com/watch?v=HscqyBGCxCc Jak jsem říkal takjá jí používám na natáčení a proto nepoužívám její mikrofon ,ale myslim ,že je kvalitní :)

PS:Mám mikrofon u sluchátek :)
MySokskyCZ
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků