Tvorba vlastního DVD s CSS ochranou

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod krosna 10. 12. 2012 23:09

Jaký vypalovací program umí vypalovat formát DVD-Video s nějakou jednoduchou ochranou - např. CSS? (nemyslím regionální omezení)

Prosím, odpovídejte jen na otázku. Diskuzí s komentáři "stejně to každý obejde", "je to zbytečné", "proč?"... je plný internet. Ale odpověď nikde.
krosna
Kolemjdoucí







Odeslat příspěvekod KineCZek 11. 12. 2012 08:31

Dve nahlaseni v jednom tematu, jedno na tazatele, jedno na moderatora ... tohle muze byt jeste zajimava diskuze. Narozdil od nekterych jinych lidi si ale nemyslim, ze by ses choval ilegalne. Ja to pochopil tak, ze mas vlastni video, napr. natocene kamerou, ktere chces vypalit vcetne CSS ochrany. Chapu Te spravne? Pokud ano, o nic ilegalniho nejde ani naznakem. (a samotneho by mne zajimala odpoved, jen ze zvedavosti)

BTW: Co za vlastni video chces s tou ochranou vypalit? A jaky k tomu mas duvod?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 11. 12. 2012 08:57

Sice je to taky jen "z google", ale zní to logicky - http://club.myce.com/f80/creating-css-p ... MbmQM1NzWQ
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 12. 2012 09:07

Na to jsem naražel, návodu je plno...

Kdyby přišel s problémem mám program X při vypalovaní dle postupu Y se mi zobrazí hláška Z a DVD není chráněno tak ok, ale takhle? 5minut na googlu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod soban 11. 12. 2012 10:43

Zapomeň na to.

Prostě žádná ochrana neexistuje. CSS je profláknuté a s touto ochranou ho všichni přehrají a skopírují.

Prostě nejednoduší je to DVD nikomu nedávat. A pokud ho chceš šířit tak dát takovou cenu - případně výhody a pod... aby se to neoplatilo kopírovat.

Jinak samozřejmě stížit kopírování jde, ovšem pak to nepřehrají stolní DVD a vlastně už to pak není VIDEO DVD.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod krosna 19. 12. 2012 00:35

Nikdo mi na otázku neodpověděl. Odpověď není ani v žádném vámi nabídnutém odkazu. "Prosím, odpovídejte jen na otázku."
krosna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod No.11 19. 12. 2012 01:28

CSS ochranu asi nevytvoříš: http://en.wikipedia.org/wiki/Content_Scramble_System#Method. Jestli jsem to správně pochopil, musel by sis koupit klíče od DVD CCA.
No.11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 19. 12. 2012 08:08

na tu otazku neexistuje jedina rozumna odpoved.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků