vypálení BLU-RAY

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ondratr 14. 12. 2013 16:39

ahoj,
můžu poprosit o radu, jsem lama a ještě jsem blu-ray nepálil.Teda myšleno film ve formátu blu-ray, data jako MKV jsem na blu-ray již pálil. Ted jsem si chtěl vypálit ten první bluray sám stažený koncert, ale neůspěšně. V počítači to funguje, ale v Blu-ray přehrávači ne. Dělal jsem to poprvé přes nero 11 - Expres, vybral jsem videa a soubory BDMV a dal přidat obě stažené složky BDMV a CERTIFICATE, vše se vypálilo, ale přehrávač to ignoruje, na PC to jede. Podruhé jsem to skusil zase přes NERO 11 - tentokrát burning ROM, použil jsem tentokrát Blu-ray (UDF) ručně jsem nastavil UDF na 2.50 a to proto, že když jem si na blu-ray disk palil soubory MKV a nechal automaticky UDF tak my to přehrávač nebral, ale při ručním nastavení UDF na 2.50 my přehrávač tyto disky bral. Ale výsleddek stejný, přehrávač disk ihned vyplivne ale na PC to funguje. Jediné co jsem si ted uvědomil je to, že když jsem se podíval na jiný Blu-ray který my kdosi vypálil, tak složka CERTIFICATE tam je prázdná, tak jsem ji asi neměl přidávat, nebo se pletu?
Prosím o radu poraďte někdo mě amatérovi jak si toto BLU-RAY mám vypálit aby my to přehrávač přehrál. Díky moc předem.
ondratr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Viktor69 3. 2. 2014 12:32

Zkus to vypalit pomoci ImgBurnu, ten nastavi automaticky spravne format disku, certificate tam pripadne doplni sam. Taky by nebylo spatny proverit strukturu BD treba pomoci BDtoAVCHD
Viktor69
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Juwa2 2. 9. 2014 14:36

Použij TSMuxer. Převede .mkv a jiné do struktury BD. Rychle a beze ztrát. Vytvořenou složku potom jen vypálíš jako data na disk.
Juwa2
Junior





Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků