CDBurnerXP a dlouhé názvy

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Víťa1 28. 3. 2014 12:03

Zdravím
Zvládne tento program CDBurnerXP vypálit dlouhé názvy složek například:Vyhlídkový let Český ráj, Vicmanov - 21. 9. 2008? a jak je to s diakritikou díky
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akira.uzai 28. 3. 2014 12:15

Nevím jak CDBurnerXP ale když jsem ještě vypaloval, tak jsem používal Ashampoo Burning Studio protože na rozdíl od Nera zvládal vypalovat adresáře a soubory s jmény obsahující znaky mimo základní SCII tabulku takže jsem mohl vypalovat i alba kultovní kapely Boris nebo boris. http://www.last.fm/music/Boris (tzn. s různým rozsypaným čajem v názvu)
あきらうざい
akira.uzai
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 30. 3. 2014 20:01

Měl by to zvládat. Alespoň v panelu pro vypalování nebyl dlouhý název problém. Vypálit a zobrazit už jsem to ale nezkoušel.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lubokubo76 31. 3. 2014 06:17

aj keby to dokázal, ale NAČO? vložíš to do zariadenia, ktoré má s diakritikou problém a si v... Ja zásadne diakritiku nepoužívam, snažím sa vyhýbať aj medzerám (potom nemusím v cmd používať úvodzovky)
lubokubo76
Junior

Odeslat příspěvekod Víťa1 31. 3. 2014 08:14

OK chlapi vyzkoušeno vypaluje dlouhé názvy a diakritiku,už ani bych ho nepotřeboval protože WIN8.1 už obsahuje nástroj pro vypalování díky
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků