ISO soubor a Win 7 USB-DVD Download Tool

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod danton 28. 1. 2015 23:47

Zdravím.
V čem je chyba v iso souboru, aby ho zbaštil Win 7 USB-DVD Download Tool? Vytvořil jsem ho v vLite 1.2 a Win 7 USB-DVD Download Tool pokaždé řve "...not valid...". WinToFlash problém nemá.
Díky.
Zatím...
...jdu škrábat brambory.
danton
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 29. 1. 2015 02:35

jenom hádám, ale chyba je nejspíš v tom, že nástroj kontroluje image proti oficiálním MS hashům, kterým upravenej image zcela jistě nevyhovuje...

apropos vLite? vážně? dostupný, velmi dobře zdokumentovaný, naprosto funkční, bezplatný a oficiální nástroje od MS ti nevyhovují proč přesně? sám vLite tyto nástroje využívá, jenom k tomu přidává nezdokumentovanou, netransparentní, monetizující a hlavně 7 let starou nástavbu...

já vím, má to neodolatelnej klikací ksicht a systém se dá posunout na úplně jinej level tlačítkem "make the system run smoother and faster"...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danton 29. 1. 2015 02:43

Už je to vyřešeno. ISO z vLite udělá na boot klíčenku RUFUS. Win 7 USB-DVD Download Tool dělá jen z neupravených ISO, bez úprav vLite.
Zatím...
...jdu škrábat brambory.
danton
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 1. 2015 10:31

Hlavne na vyrobu USB media zadny takovy program nepotebujes, proboha. Staci cmd, diskpart, bootsect ... minutka prace (doslova) + pockat, az se dokopiruji soubory.

Clovek nekdy (ja bohuzel docela casto) zasne.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danton 29. 1. 2015 10:46

Já vím, když to znáš, tak je to hračka.
Já taky často žasnu nad tím, jakto že děcka hned po narození neumí číst a psát...
Zatím...
...jdu škrábat brambory.
danton
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 1. 2015 11:06

To prirovnani kulha na vsech peti nohach. Ty psat, ale hlavne cist nejspis umis, kdyz chodis na forum. A treba na EHW.cz je nadherny, CESKY PSANY navod, jak si USB medium s Windows vytvorit. A lezi tam uz x let. Jiny navod je i na PCTuning ... a jsem si jisty, ze na oba dva bylo nasem foru nejednou odkazovano - vim to, sam jsem tak cinil.

Ale i kdyby ne, Google funguje relativne dobre, vsak se podivej sam: http://lmgtfy.com/?q=windows+usb+navod

Pravda je, ze postup c. 4 z PCT fungovat nebude, nebot je neuplny (chybi bootsect). Ten je dobre popsan treba zde: http://www.cnews.cz/jak-nainstalovat-windows-7-na-minibook
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků