Poptávám program v Delphi

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ousteen 9. 1. 2010 14:47

Zdravím,

hledám člověka, který by byl schopný rychle a levně vytvořit v Delphi program. O co se jedná.

Jedno okno, 9 editů, jedno memo. Vedle každého editu a mema tlačítko, které zkopíruje zadaný text (do editu) do schránky windows (stejný efekt jako CTRL+C). Dále nahoře klasické menu, kde bude položka uložit a otevřít. Uložení všech 10 položek (9 editů a memo) do souboru s koncovkou *.ket (přes savedialog!!) a open - otevření takového souboru přes opendialog. Zde je ale nutné aby se načetl text do každého konkrétního editu a mema!! To je podmínka. No a poslední věc. ;-) V programu musí být tlačítko, které při stisknutí vytvoří screen celé obrazovky + automaticky při stisku takto vytvořený screen uloží do předem definované složky (např. C:/screen) ve formátu jpg (zde to musí být automatické takže ne přes savedialog!). Zde je ale malý háček. Když program zjistí, že už tam soubor je, musí další v řadě přejmenovat! Aby se nepřepsal původní screen, ale abys se uložil ten další např....obr01.jpg, obr02.jpg atd.....nesmí prostě dojít k přepisu nějakého stávajícího a to ani při opětovném spuštění programu - program musí ověřovat tu konkrétní složku.

No docela jednoduché zadání :-) Samozřejmě budu potřebovat i zdrojové kódy (pro další moji editaci v delphi 7).

Prosím v případě zájmu se mi ozvěte na e-mail quam@seznam.cz nebo na icq 555 388 413 kde dohodnem další podrobnosti a cenu.

Ousteen
ousteen
Junior

Odeslat příspěvekod Stekru 9. 1. 2010 14:59

Pololetí se blíží , že ? :twisted:
Stekru
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 9. 1. 2010 15:03

tady se už totožná věc řešila...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 9. 1. 2010 23:58

kernel_panic [passed] má naprostou pravdu ;)

LOCK!
Bari007
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků