[] Cloud

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dyžon 21. 9. 2017 14:35

zdravím,
hledám nějakej free cloud, stačí i 2GB, kterej bych propojil s projektama z Delphi.
chci:
- aby když doma pracuju na nějakym programu, se mi automaticky do Cloudu zálohovaly všechny změny, co jsem udělal.
- aby v práci po startu systému se aktualizovala složka s programem z cloudu na PC_Prace a když v ní něco změním se zase aktualizovala na Cloud.

prostě abych mohl dělat na jednom programu ze dvou PC. Nevím, jestli je to vůbec možný, napadá mě si vytvořit program, kterej vždycky když nakopnu system downloadnu soubory z FTP do PC a po skončení je zase uploudnu na FTP, ale myslel jsem si, že by mohlo něco podobnýho fungovat automaticky.

vyzkoušel jsem už GoogleDisk, ale tam jsem narazil na to, že je jedna složka, která se aktualizuje z PC na Cloude a druhá, která se aktualizuje z Cloude na PC.
Takže kdybych na obou dvou nastavil stejnou složku pro zálohu z PC, tak když něco udělám v práci a zapnu doma PC, tak se aktualizuje Cloudová složka starými daty z domu.

snad jsem to napsal srozumitelně.
nepoužíváte už někdo něco takovýho ?? poradíte prosím ??
AMD FX-6300; Gigabyte 970A-DS3P; DDR3 8192MBytes; AMD Radeon HD 6700 Series
dyžon
Junior

Odeslat příspěvekod suk 21. 9. 2017 14:47

Git? Svn? Mercurial?

Rika se tomu VCS: https://en.wikipedia.org/wiki/Version_control
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dyžon 22. 9. 2017 08:16

díky, pročtu si o tom, snad to pochopim ...
AMD FX-6300; Gigabyte 970A-DS3P; DDR3 8192MBytes; AMD Radeon HD 6700 Series
dyžon
Junior