Úkoly, seminárky a zápočťáky tady za vás nikdo neudělá!

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod AstorLights 10. 11. 2006 00:11

Horší je že takový individua tu zkoušku taky občas udělají a pak se člověk dočte o věcech http://www.thedailywtf.com a říká si odkud se tihle lidi berou :D
Behold, AstorLights had spoken !
AstorLights
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wojta 10. 11. 2006 09:52

No už jsem se jednou pokusil využít kódu, který mi nabídl kolega. Zorientovat se v tom kódu, pozměnit ho a ještě se ho naučit chápat tak abych mohl zodpovědět zvídavé dotazy cvičícího, je to práce tak 2x náročnější než když si to napíšu celé sám.
wojta
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 18. 11. 2006 00:36

Jste tady super lidi, rozhodně po nikom nechci, aby mi to celé napsal, ale já to programováni pomalu chápu a když mi pomůžete, tak budu vděčný za každou pomoc. Já to vždy nějak napíšu, ale udělám tam nějakej kopanec a ono to nefunguje.
OS
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 18. 11. 2006 01:11

OS: Vítej v programovací realitě. Nenapíšeš ani jediný program bez chyb, jednu opravíš a uděláš minimálně 2 nové :lol:
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 18. 11. 2006 01:39

X: Super, já to řeknu cvičícímu, když mi to nebude fachat :)
OS
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 18. 11. 2006 01:43

OS: Koukám, že v dnešní době to máte na škole těžké, my jsme u programování nikdy nemuseli cvičit, aspoň si protáhnete svaly :lol: Co použít debugger?
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 18. 11. 2006 13:05

X: Debugger mi nějak nefunguje, nebo co. Stejně se v tom nevyznám. Ty NetBeans jsou nějaký divný.

A cvičíme no, za každej řádek kódu 10 dřepů. :)
OS
Junior

Odeslat příspěvekod Fullernik 26. 5. 2007 10:19

Ahoj kluci nemohl by jste mě prosím někdo nakopnout s událostmi v C#?Nepotřebuji žádný napsaný kód jen pochopit tuto problematiku
8)
Fullernik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yarda 26. 5. 2007 10:34

Považuji za správné pokud si student s něčím neví rady (a chce se to naučit ne jen tak ošolíchat) obrátit se na vyučujícího. Pro vyučujícího (alespoň takového co svou práci bere jako povolání, ne jako prostředek jak přijít k nějakým penězům) to může být podnět k zamyšlení, zda látku vysvětluje správně, zvlášť pokud se na něj bude obracet více studentů.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 61094125 26. 5. 2007 10:44

Mas sice pravdu, ale realita je velice casto nekde uplne jinde... Studoval jsem sice jiny obor, kde programovani bylo jen tak okrajove, ale pristup nekterych pedagogu byl otresny. Pro nektere je oznaceni pedagog uplne zcestne. Nejednou se nam stalo, ze jsme se napr. ve vice lidech sli zeptat na naky zadrhel a dotycny si na nas akorat masiroval sve "odborne" ego s tim ze nam nic poradne nevysvetlil a slusne nam rekl ze jsme blbci kdyz to nevime a za si to mame nekde najit (kde samozrejme neuvedl...) a to jsme nebyli ta sorta studaku kteri na to srali a zabrali 14 dni pred zapoctakem...

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
61094125
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yarda 26. 5. 2007 11:05

No, asi na tom něco bude. Když se zúčastňuji setkání absolventů ústavu kde jsem rozum bral, připadá mi že pro pedagogy je hlavní jejich odborný růst a práce na různých grantech, pedagogickou činnost berou jako nutné zlo - naštěstí takových je menšina (alespoň si to snažím namlouvat).
Yarda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 61094125 26. 5. 2007 11:34

jeden mlady kantor ktery byl rozumny a sel s nami na pivo nam po par kouskach rek: "nepocitejte s tim ze vas neco poradne nauci, proc by si vytvareli konkurenci..." tohle me dostalo... a podle vseho je to pravda... :?
61094125
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yarda 26. 5. 2007 12:10

Také by stálo za pokus s pedagogem se dohodnout jaké mnimální nároky bude mít aby studenta nechal projít. Kdysi jsem zaskakoval na jedné nejmenované škole - vyučoval jsem tam půl roku kreslení v CADu a většina studentů o to jevila vážný nezájem. Tak jsem se s nimi dohodl, že na výuku budou chodit, já budu dělat prezenci a učit. Pokud je to nebude zajímat, budou se chovat tak aby nerušili ostatní a na konci pololetí mi každý přinese výkres. Já se nebudu zajímat jestli to kreslili oni. Co si budu dělat problémy, je to jejich věc co si ze školy odnesou do života.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Rajnoha 9. 9. 2007 14:50

To je naprostá pravda. Já se ve škole snažim podle tohodle řídit -- nejde o to to udělat na poslední chvíli a z cizích zdrojů, ale hezky postupně sám...a ejhle, ono to tak jde taky dobře! :D A navíc občas co se takhle donaučim, tak i pozdějc třeba využiju
...a kdyby to nešlo vyřešit, nezoufejte, existuje kladivo
Tomáš Rajnoha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Erg.Noor 9. 9. 2007 16:58

Yarda píše:pedagogickou činnost berou jako nutné zlo - naštěstí takových je menšina (alespoň si to snažím namlouvat).a/quote]


Ano, tak to si chlapče skutečně jen namlouváš. Ze všech pedagogu na FEL, ktery jsem potkal, bylo cca 5-10 schopnych pedagogu. Zbytek byli možná schopný ve svém oboru, ale neschopní jako pedagogové.
Per aspera ad astra!
Erg.Noor
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků