[C#] Webový prohlížeč

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Vesel.fil 6. 3. 2014 22:01

Ahoj, měl bych dotaz ohledně programování vlastního internetového prohlížeče. Napsal jsem si prohlížeč s taby, mělo to poměrně dost funkcí, ale používalo to vestavěný prvek WebBrowser (nebo jak se tomu nadává), ale co vím tak to je více méně IE. Jak bych vytvořil nějaký prvek, který by byl můj vlastní tzn. ne IE? Díky
I don't neccesairly agree with everything I say.
Vesel.fil
Junior

Odeslat příspěvekod Just_jo 6. 3. 2014 22:17

Ke stažení je někde k dispozici chromium a ostatní jádra. Hádám, že se nechceš piplat s úplně novým jádrem.
Just_jo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cicobasket 6. 3. 2014 22:23

Především bys měl začít od myšlenky, proč dělat nějaký uživatelský control, když potřebuješ udělat celý nový prohlížeč.

Pak bych se zaobýral myšlenou, kolik desítek zkušených programátorů může takový prohlížeč vůbec dělat a kolik let už na tom pracují.

Řeknu ti to takhe. Jsi mravenec, který si naložil na záda kamion a chce cestovat za hranice sluneční soustavy. Nepočítej s tím, že v následujících několika letech bys dokázal nasát pouhé základy. Nicméně není nutné znovu vynalézat kolo

http://cs.wikipedia.org/wiki/Gecko
Jseš si opravdu jistý, že bys tuto informaci nenašel v google.com ?
No (f)lame wars, pls.
Špatná stránka Internetové komunikace je ta, že si někteří lidé pod rouškou skryté identity myslí, že se mohou chovat jako doma ve chlívku....
cicobasket
Junior

Odeslat příspěvekod Vesel.fil 6. 3. 2014 22:34

Já neplánuju psát celý nový prohlížeč a používat ho :). Jen jsem se chtěl trohu přiučit něčemu novému. Zkusím se v tom ještě povrtat. :)
I don't neccesairly agree with everything I say.
Vesel.fil
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 7. 3. 2014 00:42

Tak zacni necim normalnim. V dobe kamene taky neprisli s vesmirnym programem :D .
Bespi_
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků