Joomla problem Sablona

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mardzi 31. 1. 2015 18:57

Zdravim.
Po pridani novej sablony do Joomla na stranke webu vypise "Fatal error: Call to a member function Header() on a non-object in /www/j/a/u33679/public_html/templates/lt_hosting_onepage/index.php on line 23"
Instalacia sablony v Joomla prebehla uspesne (aspon tak to bolo napisane)
Som v tom uplny zaciatocnik a urcite robim niekde chybu.
Dakujem za kazdu radu.
Marek
Verzia systému Joomla! Joomla! 3.1.1
sablona je http://www.joomla24.com/Joomla_3x_Templ ... epage.html
mardzi
Junior

Odeslat příspěvekod mardzi 31. 1. 2015 20:18

Tak som sa docital ze treba nainstalovat plug in Helix.Nainstaloval,zapol a teraz pise ze "responsive free joomla templates" a to je vsetko :shock:
mardzi
Junior

Odeslat příspěvekod Just_jo 31. 1. 2015 21:47

Je potřeba nainstalovat i ten druhý plugin "helix" - narazil jsem však na problém s jazykem - ve složce language/en-GB či jiný jazyk je ini soubor pro template - ten obsahuje chybu v tom, že veškeré znaky # je potřeba změnit na ;
Just_jo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mardzi 1. 2. 2015 10:51

nainstaloval som helix I aj Helix II,jazyk mam ENG a stale to iste.Nevieteporadit nejaku peknu sablonu ktora isto funguje?Dakujem.
mardzi
Junior

Odeslat příspěvekod Just_jo 1. 2. 2015 18:17

Jedna otázka - ovládáte Joomla? Já jsem to viděl už jednou a u sebe jsem to zprovoznil - chtělo to PHP min. verze 5.5.10. Žádnou chybu co jste popsal mi nehlásilo - jen mi trvalo než jsem přišel na to jak zobrazit ten template.
Instalace je popsaná v txt souboru u template
Just_jo
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků