Mysql dotaz

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Zbynas 30. 1. 2017 12:27

Pomozte mi prosím opravit tento dotaz: Chyba je pravděpodobně v "SUM (castka-zaplaceno) AS soucet"

Kód: Vybrat vše
   $res1 = mysql_query("select * from ucty SUM (castka-zaplaceno) AS 'soucet' WHERE castka-zaplaceno>'0' and castka>'0' and datum_otevreni!='0' $moje GROUP BY nazev ORDER by datum_otevreni DESC");


Kód: Vybrat vše
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'SUM(castka-zaplaceno) AS 'soucet' WHERE castka-zaplaceno>'0' and castka>'0' and ' at line 1


select * tam mam schválně, potřebuji prostě vytáhnout všechno.

Když tam bude víc řádků zgroupenejch podle "nazev", tak je potřeba, aby to právě sečetlo to "castka-zaplaceno" ze všech řádků se stejným názvem.

v $moje je and id_user=$id

Díky

-- 30. 1. 2017 13:39 --

Jsem vůl :D Jsem na to přišel, mohl bych to smazat, ale třeba se to někomu někdy bude hodit :D

Kód: Vybrat vše
   $res1 = mysql_query("select *, SUM(castka-zaplaceno) AS 'soucet' from ucty WHERE castka-zaplaceno>'0' and castka>'0' and datum_otevreni!='0' $moje GROUP BY nazev ORDER by datum_otevreni DESC");
NVidia GTX 1060 6GB, Intel Core i7-2600K @ 3,4 GHz, 16 GB DDR 3
Download 100 Mbps, Upload 100 Mbps, ping 8
VINOTÉKA U FREJKA
FREJK.CZ, FREJK.SK, FREJK.COM
Zbynas
Junior
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků