Cloud - Sdílení fotografie pro webovou stránku

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Klamerka 18. 3. 2018 14:22

Dobrý den

Stavíme RD a vše si dokumentuji jakýmsi stavebním deníkem, do kterého doplňuji mimo text i fotografie. Vyřešil jsem Wordpressem na vlastní doméně, kterou mám ale jen pro email, takže mám prostor pro webovou prezentaci jen 100 MB.

Tento limit jsem již přetáhl, takže jsem řešil alternativu. Fotografie se mi stahují automaticky na OneDrive, takže jsem našel nějaké doplňky wordpressu, ale ty se mi nepovedly rozhýbat.

Nechám si tedy poradit:
Potřebuji přistupovat z několika míst, takže webová stránka je pro mě ideální. Občas posílám odkaz na fotografii nějakému řemeslníkovi, ale jinak tam nejsou žádné přístupy, takže není potřeba žádný velký traffic. Je nějaká služba na internetu, kde nahraji fotografie a jejich odkazy vložím do webové stránky?
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod oldnema 20. 4. 2019 17:38

Použijte free službu Rajče.net, viz https://www.rajce.idnes.cz/
oldnema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karvinier 20. 4. 2019 20:42

Rajče využívám taky, ale neodesílají se mi tam fotografie např. z telefonu automaticky. Vyžaduje to proto určitou správu. Proto se mi cloud jeví jako lepší řešení i v souvislosti zálohy fotografií pro případ kdyby něco. Cloudových úložišť je několik a je jen na uživateli, co si zvolí a vybere podle svých představ. Pěkné srovnání cloudových úložišť je třeba zde.. Pak už je na Vás co si z takové služby zvolíte a co Vám bude nejvíce vyhovovat..
karvinier
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaroh 21. 4. 2019 09:03

Na uvedené účely asi plne postačuje Photos od Google. Upload fotiek z disku bez problémov a z mobilu dokonca automaticky. Zdieľanie jednotlivej fotky, viacerých fotiek alebo albumu tiež bez problémov.
Treba si na to zriadiť iba Google účet, ku každému je to automaticky zriadené. Fotky stačí nahrávať vo "vysokej kvalite", na bežné účely to úplne stačí a nezapočítava sa to do spotrebovaného priradeného miesta v cloude.
jaroh
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků