TP-LINK WR841ND nejde nainstalovat

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Faticek 17. 4. 2014 16:04

Zdravím, tento router instaluju přes cd, co bylo přibaleno v návodu a nemůžu to zprovoznit. Celá instalace proběhne v pořádku ale při ověřování nastavení routeru mi vždy vyběhne hláška "No internet connection detected". A pošle mě to zase na začátek instalace. Neví někdo, čím by to mohlo být?
Faticek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 17. 4. 2014 16:06

Bude to tím, že nepoužíváš CD korektně.
Možnosti:
A/ podšálek pro kávu/čaj;
B/ plašení ptáků na třešních;
C/ umělecké kreace (pokud máš víc CD/DVD);
D/ apod.
V žádném případě ne do mechaniky!

Co s tím?
Pokud nezládáš základní konfiguraci routeru bez popsaných obezliček: svěř to někomu zkušenějšímu.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 17. 4. 2014 16:09

Přesně tak, instalačního CD se zbav dřív, než tě napadne podobná hloupost jako teď.

Router se nastavuje vždy pouze manuální konfigurací v jeho administraci.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Faticek 17. 4. 2014 16:16

aha děkuji jo to sem taky skoušel ale i tak mi to nešlo prosím mohly byste mi trosku poradit prosím:)
Faticek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A310 17. 4. 2014 16:17

Jestli bydlíš někde na sídlišti, budou mít sousedé radost :-)
A310
Junior

Odeslat příspěvekod Faticek 17. 4. 2014 16:20

jak to myslíš? ne bydlím v domě :)

-- 17. 4. 2014 17:24 --

Ach jo myslel sem že někdo poradí :(
Faticek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 17. 4. 2014 16:26

Věšteckou hůlku zde nemáme, takže pokud nedodáš relevantní údaje, je jediná možná rada, aby sis někoho pozval, kdo tomu rozumí a nastaví to.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mike.M 17. 4. 2014 16:42

Opravdu co mas za připojení, o2, kabelovka jiné? Mas jejich zařízení? Co mas ve smlouvě, dodává poskytovatel nastavení s DHCP, nebo je třeba manuálně ip a ostatní nastavit? Ano. Připoj pc kablem do lan zdířky, chvilku poclej, Kukni do nastavení sítí na sitovku, cos připojil a do prohlížeče napiš ip adresu brány, u tohoto nejspíš 192.168.1.1 pak dej admin,admin. Najed do sekce wan a tam zadej údaje co mas od neznámého poskytovatele. Nezvladnes- li to, dej to někomu. Protože to zase bude diskuze na 6 stránek. Já ti to v oblasti trinecka nastavím za flašku.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků