Nelze se prihlasit do online her, nelze prehrat video

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lowmanager 13. 11. 2015 19:44

Zdravim,
mam takovy problem, ze se odpoledne nemuzu prihlasit do nejakych online her, jako je napr. league of legends, hearthstone a taky mi nejdou prehrat videa napr na novaplus.plus.cz.
Prvne jsem si myslel, ze je problem na mojem PC, ale nejede mi to ani na mobilu. Zvlastni je ze dopoledne vsechno funguje.
Snazil jsem se kontaktovat providera, ten ale nezveda telefony a na sms nereaguje.
Nevite nekdo co s tim?
lowmanager
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 13. 11. 2015 20:08

Kontaktovat providera, zadat výpověď a pořídit připojení jinde?

Asi nestíhá připojení providera - má to špatně nastavené a jak se připojí hromada uživatelů tak máš smůlu.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kysa 14. 11. 2015 14:50

Provider, který nezvedá telefon a dělá mrtvýho brouka si zaslouží jediný - výpověď. Ještě můžeš napsat o koho jde, abys ostatní varoval.....
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lowmanager 17. 11. 2015 16:01

Tak uz se mi ozvali.. pry at vypnu torrent. No jenze ja zadny torent zapnuty fakt nemam, takze mi **** pomohli. Jinak jedna se o meep.cz. Nemaji zadne vypadky, ale ten servis to je katastrofa no.
lowmanager
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nargon 17. 11. 2015 16:13

Tak kromě torrentu zkus vypnout i skype.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod soban 17. 11. 2015 16:21

Tak zjisti zda něčím nevytěžuješ síť ty (různé breberky) a pokud to nevytěžuješ ty tak někdo kdo je na stejné lince.

Znovu bych si stěžoval a žádal prověřit že žádný torent neprovozuješ.....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lowmanager 17. 11. 2015 16:46

Nemam zapnute vubec nic. Ptal jsem se i znamych co jsou u stejneho providera, jestli maji problemy i oni, ale jim jede vse v poradku. Moc se mi od nich nechce, za 3 roky co u nich jsem, byl snad jen 1 vypadek, jinak vse OK, ale ten servis je katastrofa no.

-- 17. 11. 2015 17:48 --

Nemuze to treba byt starym routerem? Ten uz bude mit snad 7 let, ale internet jede v poradku, jen se nemuzu prihlasit na ty servry no.
lowmanager
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 17. 11. 2015 18:03

7 let? To už jsou skoro jistě minimálně kondenzátory jedním vývodem k křemíkovém nebi.

Pořiď nový.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lowmanager 17. 11. 2015 18:15

A muze ten router mit vliv na to prihlasovani se na servry? Protoze jinak jede uplne v pohode.. zadne vypadky, stabilni rychlost..
lowmanager
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 17. 11. 2015 18:33

Je pravda, že odcházející HW se zpravidla projevuje úplnými výpadky, respektive restarty.

Model routeru? Verze FW?
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lowmanager 17. 11. 2015 18:52

Tp-link TL-WR340GD Firmware Version: 4.7.11 Build 101102 Rel.60376n
lowmanager
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 17. 11. 2015 19:04

Je to model, u kterého byla ukončena oficiální podpora. Už jen proto, že trpí řadou neopravených zranitelnosti by bylo vhodné přejít na novější model.

Jediné, co lze zkusit, je resetovat router do továrního nastavení, nahrát/přehrát poslední dostupný FW (pozor na revizi!) a znovu nastavit.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 17. 11. 2015 22:22

Připoj kabel od providera přímo do PC a vyskoušej.

Běží to OK chyba bude v routeru (je možné že je napaden a nebo jiná zrada - špatný zdroj atd.... pokud chceš vědět víc rozeber router a skontroluj kondenzátory)

Jinak náhrada http://cz.tp-link.com/products/details/ ... L-WR1043ND
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků