Wifi router a ip kamera

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Nehullcz 24. 3. 2017 12:28

Zdravím vás možná už se to tady řešilo ale vůbec jsem nic nepochopil. Koupil jsem si ip kameru značky Sannce podle navodu jsem stáhl aplikaci do mobilu a zkusil pripojit. Kamera se nepripojila a pořád hlasi ze je offline. Vim ze by se neco mělo nastavit vtom routru ale vubec nevim co tak bych vas chtel poprosit o radu. Wifi router je Tp-link model Tl-wr841n
IMG_20170324_114959-1664x934.jpg
Nehullcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 24. 3. 2017 15:40

IP-Adresa 192.168.88.41 na WAN routeru napovídá, že s vysokou pravděpodobností nemáš veřejnou IP-adresu a tedy pokud to není kamera, kde se připojuješ prostřednictvím nějakého serveru výrobce, máš nejspíš smůlu.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike.M 24. 3. 2017 15:51

Jak pise vladimir, jsi za nejaky mikrotikem podle 192.168.88.xx tak na tu kameru jedine z lokalni site. To by meli fungovat. Kukni do toho tplinku sekci lan a tam dhcp klients, na ip jakou ti tplink priradil kamere, nastav ju na static, a tu ip dej do prohlizece. Ups, ta ip je 192.168.44 ne 88 ale to na tom nic nemeni, ze z venku se na ni nepripojis.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nehullcz 24. 3. 2017 16:17

Podle poskytovatele internetu verejnou ip mam. Tady davam video sice na jinou kameru ale dela mu to stejne co me https://youtu.be/6n4LmoLfS9k

-- 24. 3. 2017 17:22 --

Jeste bych dodal ze kamera ma bezet pouze pres wi-fi kabel nema a v dhcp kameru pridelenou nemam
Nehullcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike.M 24. 3. 2017 16:30

Tak pomoci sw tu kaneru nejak pripojit. Pak jen v portforward vytvorit pravidlo.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nehullcz 24. 3. 2017 17:17

Dobre ale jak... ted jsem kameru zkousel u rodičů a tam se pripojila bez problémů maji stejného poskytovatele služeb jako ja akorat oni maji optiku a ja wi-fi bohuzel. Jsem totiz na vesnici aji wi-fi router maji stejnej. Akorat pc jsem si od nich vzal tak se nemuzu podivat do nastaveni
Nehullcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 24. 3. 2017 21:39

Kamera bez lan portu... Ach jo.

Jestli se u rodičů kamera připojila "sama od sebe", tak možná nepoužívají šifrování.

Musíš porovnat veškerá nastavení wifi tvého routeru a rodičů, šifrování (WPA/WPA2/TKIP/AES) a WPS.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků