špatná odezva určitých serverů

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ambasador1234 4. 5. 2017 13:43

Ahoj,

já ani nikdo z mých známých si s tímto nevíme rady, proto bych velmi uvítal vaši pomoc...

Problém: poměrně pravidelně se nemůžu připojit k facebooku, googlu a dalším stránkám, čekám třeba dvě minuty, než mi stránka najede. Na tom by nebylo asi nic divného, ale:
1) tento problém mám jen na jednom počítači, ze všech ostatních připojení funguje standardně
2) zároveň mám tento problém na jednom počítači pouze u sebe doma! - tzn. že když se připojuji jinde, tento problém nemám.
3) i když problém nastane, jsou stránky, které nabíhají korektně a např. z uloz.to stahuji plnou rychlostí.

z bodu 1) a 2) to vypadá na nějakou kombinaci počítač+připojení...jinak zkoušel jsem vymazat cookies, použít různé prohlížeče, ale nic nepomáhá.

Díky za pomoc.
ambasador1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hunter21 4. 5. 2017 14:42

To su dva rozne pocitace s tou istou chybou , alebo sa jedna vzdy o ten isty pocitac len je raz v praci a potom doma?
hunter21
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ambasador1234 4. 5. 2017 18:38

Jeden počítač, který má pouze doma tenhle problém.
ambasador1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcwifi 8. 5. 2017 06:56

poskytovatel internetu ? zkusit nastavit google DNS v PC rucne ?
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků