Wifi extender a android hotspot

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod martinkuc 10. 7. 2017 00:10

Zdravim,
Mam router v jedne casti meho domu a potreboval bych prodlouzit internet do druhe casti domu{ asi 100m}.
Koupil jsem tedy wifi extender, ktery signal prodlouzi, ale ne dostatecne.
Chtel jsem tedy dale prodlouzit signal s pomoci android hotspotu na mobilu, ale s pouzitim mobilu jako extenderu uz internet nefunguje.
Nevito nekdo jak vyresit aby anroid hotspot fungoval ? ?
martinkuc
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 7. 2017 08:08

Nevime protoze netusime jestli si nepletes android jako hotspot s android jako wifiextender..Vetsina jich umi jen hotspot,tzn. data z mobilu poustim dal pres wifi,nastavim sifrovani a kdo chce se pripoji.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinkuc 10. 7. 2017 12:17

oooooooooo: Proces: Modem-wifi extender-android hotspot.
To co nefunguje je android hotspot, kdyz hotspot zapnu tak se k nemu pripojim z ostatnich zarizeni, ale internet nefunguje.
martinkuc
Junior

Odeslat příspěvekod Petr Z. 10. 7. 2017 12:27

Vetsina androidu (vsechny co jsem mel tu cest) neumi prijmat wifi (ve tvem pripade od extenderu) a zaroven ji vysilat jako hotspot.

Pokud existuje nejaky workaround, to netusim
Petr Z.
Junior

Odeslat příspěvekod Chipoun 10. 7. 2017 17:37

Hotspot nasdílí data ze sim a wifi odpojí. Pokud nemáš na sim data, tak nejede na zařízeních internet...

Všeobecně není wifi extender dobré řešení a vždy je lepší natáhnou kabel a připojit další wifi. Pokud to není možné, tak chápu... ale je nutné pořídit druhý extender.
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aPosix 10. 7. 2017 20:44

Mobily mají jenom jednu anténu a nejde tedy přijímat wifi a zároveň jí dál sdílet
aPosix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 7. 2017 05:40

Což neni u mobilů vyssich trid pravda..Existuje nekolik Androidu ktere toto umi protoze anteny maji dve
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků