Adaptér sítě ethernet nemá platnou konfiguraci protokolu ip

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod RoboBrouk 6. 12. 2017 22:36

Zdravím,

stavěl jsem si dnes nové PC a dělal clean instalaci W10. Vše proběhlo v pořádku, ale bohužel mi nefunguje na PC net. Mám wifinu (do PC přes kabel) a připojení na jiných zařízeních (mobil, noťas) frčí v pohodě.

Zkoušel jsem i vypnout/zapnout router, v nastavení sítě zkontroloval nastavení automatického přidělování IP, restartoval i PC a to je tak z mých skromných znalostí sítí vše, nic nepomohlo. Nefunkční kabel bych vyloučil, protože přes stejný mi to ještě cca. 3 hodiny zpět fungovalo na starém PC.

Budete předpokládám potřebovat výpis z ipconfigu, k tomu dostanu až zítra odpoledne. Díky moc za pomoc...
RoboBrouk
Junior

Odeslat příspěvekod polda 7. 12. 2017 05:11

Ovladače z CD pro zákl.desku
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RoboBrouk 7. 12. 2017 05:43

Takže mám stáhnout nejnovější ovladače a nainstalovat? Mechaniku nemám, zatím tam mám všechny základní, co si tam nahrál při instalaci W10.
RoboBrouk
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 7. 12. 2017 06:03

Ano, dokonči instalaci Windows nainstalováním nejnovějších ovladačů z webu výrobce síťové karty (často tyto problémy dělá Realtek http://www.realtek.com/downloads/downlo ... Down=false , ale pochopitelně nevím, co tam máš za síťovou kartu, ipconfig /all jsi stále ještě nedodal. )
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RoboBrouk 7. 12. 2017 17:49

Instalace ovladačů to vyřešila, díky moc za pomoc pánové.
RoboBrouk
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků