Připojení vypadává

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pavell951 17. 4. 2018 20:08

Čau, mam takový problém. Nikdy dřív se mi to nestávalo.

Občas, když najedu na nějaký web, tak se nechce načíst...a asi tak na 1-2 minuty vypadne připojení. Zkusil jsem jiný prohlížeč...v podstatě to samé. Projel jsem PC antivirem, vyčistil, co se dá...přenastavil router.

Původně to začalo ve Firefoxu. Najel jsem na hru na FB...(tam t bylo jako první)...a asi tak v polovině případů nešla načíst...a když jsem zkoušel jiné weby nebo prohlžeče..tak nic nenaběhlo - prostě ne jako bych byl bez připojení k netu (1-2 minuty). Pak se to začlo dít i na jiných webech (důvěryhodných)....A třeba Google Chrome chtěl, abych před načtením webu napsal captcha kód..že pry moje IP adresa vydává nějakou podezřelou aktivitu.

Vše jsem projel, vyšistil...používám jiný prohlížeč, ale stejně to občas vypadává (ale ne tak často jako původně). Nevím, kde byc mohl být problém. Další zařízení (iPad, iPhone) naprosto bez problémů. Nevím, jestli mam v PC nějaký humus...nebo je problém v mém routru nebo u poskytovatele (AVG i řekl, že provider sleduje mojí aktivitu, tak nevím, jestli to něco znamená).
Pavell951
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 17. 4. 2018 22:01

Taky může být zasranej routerxmodem, je to aktualizovaný?
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kysa 18. 4. 2018 16:07

Ping na router v době výpadku funguje?
ping na něco v internetu v době výpadku funguje?
Jak jsou nastavené DNS servery?
Jaký je router a aktuálnost FW?
Při bootu live distribuce linuxu je problém pořád, nebo zmizel?
Kysa
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků