MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod modrylev 30. 7. 2010 13:40

TomazyHD píše:inac to je dobra ko.ocina nestaci ze to je viazene
ale neda sa ani zmenit magio komplet na magio start

Prepáč, TomazyHD, nie som nijaký zarytý T-Comák, ale toto je dosť od veci príspevok. Žiadna firma ti nepovolí zmenu z vyššieho programu na nižší počas viazanosti. Keď si podpisoval zmluvu, bol si duchom neprítomný?
modrylev
Junior

Odeslat příspěvekod stanleyjr 30. 7. 2010 14:43

prave som zistil jednu vec, ze forum.zive.sk a forum.zive.cz nie su vzajomne synchronizovane, tato tema je na oboch forach ale na ceskom bezi ine a na slovenskom tiez ine :) aktualne slovenske konci 594 prispevkom a ceske 575, ale zaciatok teda od c.1 je to ok, niekde sa to pokafralo asi ked robili to superforum.

Obrázek

Obrázek
stanleyjr
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 30. 7. 2010 20:07

Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gmarek 5. 8. 2010 07:55

Prosím Vás o radu s magio settop boxom Motorola VIP 1216E, zacali sa mi stracat nahravky, po dvoch dnoch som si tam nenasiel vobec nic ale šašovia zo zákaznicckej linky, mi tvrdili ze mam plny HDD ale ja som tam nevidel ani jednu nahravku, takže som v zufalosti vytiahol disk a druhy diskový oddiel ten 147GB zformatoval FAT32 ako sa javil pred tym, mysliac si že ... ale nie.. pokazil som to, pýtam sa viete mi niekto poradiť ako nastaviť druhu particiu co na nu nahrat aby settop box znova šiel ? existuje nejaky disk image alebo niečo take ? Vopred ďakujem za radu!
gmarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ATI102 7. 8. 2010 17:28

Zdravím, pred niekolkymi dnami sme si dali namontovat Magio Sat na 2 TV. Chcel by som vediet
ci sa da napojit aj na treti televizor, samozrejme tak aby som aj na tretom mohol prepinat programy. V tejto oblasti sa moc nevyznam, tak by som bol vdacny za kazdu pomoc popripade aj navod ako to spravit ak sa da.

Vdaka
Naposledy upravil Bari007 dne 7. 8. 2010 21:18, celkově upraveno 1
Důvod: Email odstraněn kvůli ochraně proti spamu
ATI102
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gmarek 11. 8. 2010 06:22

Motorola 1216E 160G

format pôvodného hardisku, odstranenie particii, po vložení do settop boxu si sam nainstaloval systém , ALE nahravanie je deaktivované a nedá sa ani len zestavit na pauzu.
gmarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod steveboss 23. 8. 2010 13:24

ScorpionSX píše:
cogsoghio píše:To ScorpionSX:
A mozu byt z jednej alebo druhej zasuvky napajane aj ine zariadenia ako napr. TV, MagioBox, atd? Alebo zasuvka ma sluzit iba pre homepug?

Jasné, môže, ja sám mám na tej istej zásuvke zapojený router, ONT zariadenie, adaptér na "obývačkový" notebook a lampu :)
A na druhej strane je spolu s homeplugom ešte TV, magiobox a dvd player. Všetko funguje ok, jedinou podmienkou je rovnaká fáza na ktorej je to zapojené, to by v rámci jednej miestnosti nemal byť problém, ja tom mám v dvoch izbách a tiež pohoda :)


Ahoj. Mozem ta poprosit o radu (alebo niekoho ineho) ohladne HomePlug? Strucne popisem moj problem. Mam optiku.
Obyvacka: ONT, z ONT ide kabel do Magio boxu Motorola, do IP tel. a do Routera Belkin.
Z routera taham cez Homeplug internet do pracovne, kde mam PC. S tymto nemam ziadny problem, funguje to genialne. Problem ale tusim v potrebe druheho Magio boxu.
Moj plan: z ONT kabel k dalsej zasuvke v obyvacke do HomePlug a v detskej z HomePlug do druheho Magio boxu. Bude to fungovat? Nebudu sa "bit" dva pary HomePlug?
steveboss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomazyHD 25. 8. 2010 22:12

liga majstrov na stv3 hd len upscal a vo vysokom rozliseni na CT4 hd .. dokedy este budu slovaci pozadu
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lieskovec1 27. 8. 2010 19:57

Dobrý deň mam otázku či by ste mi nevedeli odpovedať :
Mame magio zopár dni a všimol som si že pri prepínaný ide všetko OK až keď prídem na program 36 a chcem prepnúť na 37 tak ma to hodí na 50. čiže programy od 37 po 49 vôbec nemám.
Nevedeli by ste prečo?
lieskovec1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Niran 4. 9. 2010 18:36

Zdravim,
chcem sa opytat ci si nahodou niekdo z Vas nevsimol take cvakanie v Magio boxe. Vzdy ked je vypnuty a sedim pri compe, pocujem ako v Magio boxe nieco cvaka. Ked je zapnuty tak to nerobi. Mam box Kiss.
Niran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paterliny 10. 9. 2010 17:29

Tak už aj digitv sprístupnila české stanice pre slovenský trh (Nova, Prima, Barrandov, ČT 4 atď.)
čechom naopak pustili markizu, jojku, stv3

Ach jaj s magiu, to sa len vyhovára na podmienky a licencie a zaujímave že na UPC, Skylinku, DIGI TV bez problémov slováci majú aj české stanice.
Práve pre toto odchádzam od mágiu a kúpil som si novú UPC Direct medium kartu a platím 9€ mesačne a nepotrebujem ich príjímač a ide mi cca.100 programov ako aj ČT4, nova, prima atď.
UPC zaviedlo kúpiť si iba ich kartu a tým priláka mnoho nových divákov a iba za 9 ečiek mesačne čo je fantastické. A sú tam všetky športové stanice ako napr. sport 2, espn, atď.
Každá platforma robí kroky dopredu, len mágiu ich robí dozadu...

-- 10. 9. 2010 18:34 --

TomazyHD píše:liga majstrov na stv3 hd len upscal a vo vysokom rozliseni na CT4 hd .. dokedy este budu slovaci pozadu


vždy budeme pozadu...A mágiu obzvlášť. Magio len rižuje a oblbuje ľudí reklamou. Ale tie háčiky na fantastické ceny nepovie ako napr. platiť 2€ za prijímač, mať minimálne pevnú linku alebo internet ináč nemáš výhodnu cenu atď.
Magiu smeruje do sračiek.
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod Niran 12. 9. 2010 11:52

Presne tak Magio smeruje do sraciek, o pol roka mi konci zmluva a urcite ju uz nepredlzim.
Niran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomazyHD 21. 9. 2010 00:48

ja som len zvedavy kedy sa dockame v magiu tej markizi..

Obrázek
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hitmanius 3. 10. 2010 10:53

Zdravim, mam magio box - Motorola VIP1216 a ked ho zapnem tak mi naskoci uvodna obrazovka s nazvom T-Com a potom ako,keby setbox zamrzol....neskor ukaze ze zariadenie nie je mozne spustit alebo tak nejak...ako by sa to dalo vyriesit?Technik mi spominal o nejakom trojitom restarte,ktory vraj umozni,ze setbox si natiahne novy firmware. Ako sa to da spravit? Dik
hitmanius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod piesok1 8. 11. 2010 07:43

lieskovec1 píše:Dobrý deň mam otázku či by ste mi nevedeli odpovedať :
Mame magio zopár dni a všimol som si že pri prepínaný ide všetko OK až keď prídem na program 36 a chcem prepnúť na 37 tak ma to hodí na 50. čiže programy od 37 po 49 vôbec nemám.
Nevedeli by ste prečo?


V magiu to mas rozdelene (neviem presne cisla ale na vysvetlenie postacuje). Od 1 do 16 zakladny balik programov. Potom napr od 20 do XXX mas baliky a od 120 zacinaju premiove. Je to preto, ze ak budu chciet do zakladneho balika pridat 17ty program, tak nebudu mat problemy. Keby to bolo vsetko po poradi, tak by pri kazdom pridani programu museli posuvat poradia. Zvol si vlastne poradie programov a mas pokoj.
piesok1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků