D-link WDA 131 nano adapter + connectify

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gulde 9. 10. 2015 17:47

Zdravím,
v současnosti jsem an VŠ koleji a potřebuju si tu na PC zprovoznit connectify, abych si na to mohl píchnout do netu mobil, notebook, apod. v PC nemám wifi kartu, takže jsem si pořídil D-link DWA 131 USB nano adaptér, s tím, že si přes to rozvedu. To se z části podařilo, nicméně i přes to, že vše mám v pokoji o velikosti nějaké 3x4 metry, tak se zařízení prostě nechytají z nějakého důvodu. Respektive síť vidí a i se na ní připojí, ale rychlost je taková, že se povětšinou nenačte ani stránka. V čem by mohl být problém?

Popřípadě ještě jiná možnost, mám tu u sebe wifi router, nicméně asi je tu nějak poštelováno, že tu není možné zprovoznit wifi router, aby to tu kde kdo nesdílel jak se mu zlíbí. Síť se přes to chytá, ale připojení k internetu nikoliv. Lze tohle nějak vyřešit, nebo jen dělám něco špatně?
Předem díky za odpovědi.
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 9. 10. 2015 18:09

Ano lze to vyřešit s správcem sítě.

A pokud to chápu správně chceš ten D-link používat jako AP umí to vůbec? A umí tvůj OS vůbec to jako AP použít.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gulde 9. 10. 2015 19:12

Přes ten Connectify je to už veskrze jedno, nebo alespoň já to tak beru, že když to dokáže wifi, tak je to schopný provozu i s connectify, a jak říkám, ono to funguje, ale prostě mizerně.
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků