Někdo kdo to umí s Adblockem

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 4. 7. 2018 07:27

Zdar, už pár dní mě to irituje, používám uBlock Origin na Firefoxu a když si chci otevřít stránku na zive.cz tak se nedokončí načítání, tím myslím že ta ikona pro obnovu je stále křížek. Nejdřív to vypadalo jako nějaká chyba na serveru ale teď vidím že je to asi naschvál protože se to vyskytuje na dalších mnoha serverech, namátkou idnes.cz, info.cz, extra.cz, novinky.cz a všechny jsou zasviněný reklamou i když mám povolenej ten uBlock, takže ten trik od sebe navzájem zkopírovali aby se nadaly "vyzobat" elementy tím ukazovátkem.
Může mi někdo poradit co s tím, aby zase uBlock viděl strukturu stránky a dal se kosit bordel.
Asi to dělá nějakej skript kterej to tam všechno nasype dodatečně až když už je prolezení stránky uBlockem dokončený ale nevím jak ho lokalizovat a utnout, pokud to teda vůbec jde.
Abych vyloučil zavinění nějakým doplňkem z FF tak jsem otevřel problémovou stránku v Opeře a Chromu kde je jenom ten uBlock a chová se to úplně stejně. Stránky se dočtou do konce až když úplně odinstaluju ad blocker addon ale to pochopitelně neudělám.
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 4. 7. 2018 13:09

S týmto problémom doplnok uBlock Origin vo Firefoxe nemá nič spoločného. Firefox (aj bez všetkých doplnkov) sa po ostatnej aktualizácii takto chová. Aj Google Chrome má tento problém načítavania. IE a Edge sa s tým popasovali zodpovedne a stránky načítavajú skoro okamžite.

Je treba počkať na ďalšiu aktualizáciu Firefoxu, alebo sa vrátiť na predchádzajúcu verziu.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 4. 7. 2018 14:09

Ale však píšu že je to finta a nemá to nic společnýho s prohlížečem ani s adblockem. Není to chyba, je to naschvál aby už nešlo použít to ukazovátko na výběr prvků ke schování. Mám starej Firefox a s tím žádnej problém nemám, páč tyto dotyčný servery ještě před nedávnem načetl OK a dokončoval stránky. Je to určitě něco u nich.
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod narg 4. 7. 2018 15:32

Je to tim, ze reklamy na těch stránkách nemaji žádnou pevnou strukturu, ktera jde blokovat, ty bannery se ti generuji při každém reloadu znova, takže není nikdy 2x stejna, tudiz je ti adblock na nic, to nedokončené načtení asi nějak souvisí s detekování adblocku ve FF
narg
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 5. 7. 2018 07:10

narg píše:Je to tim, ze reklamy na těch stránkách nemaji žádnou pevnou strukturu, ktera jde blokovat, ty bannery se ti generuji při každém reloadu znova, takže není nikdy 2x stejna, tudiz je ti adblock na nic, to nedokončené načtení asi nějak souvisí s detekování adblocku ve FF
S týmto problémom doplnok uBlock Origin vo Firefoxe nemá nič spoločného.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků