Google Chrome - informace a diskuze

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sikus 4. 12. 2017 08:48

@RaknalB Zkuste se podívat do těchto míst https://jnp.zive.cz/kde-upravit-automaticky-spoustene-programy

-- 4. 12. 2017 08:52 --

Kony123 píše:Nevíte někdo jak nastavit (pravděpodobně asi někde v chrome://flags bych hádal) aby vytažená záložka z full screen okna se zobrazila nemaximalizovaná? Přijde mi, že to tak má nastaveno snad každý až na mě.


Ahoj,
mě se vytažená záložka zobrazuje také maximalizovaná. Poradit přímo neumím. Mám ale rád klávesové zkratky, které hodně zrychlují práci na PC. Maximalizované okno tedy jednoduše zmenšíš přes "Win + šipka dolů"
Win je tlačítko windows, které se nachází vlevo od mezerníku mezi Ctrl a Alt.
Zdravi Šikus
Sikus
Junior

Odeslat příspěvekod ab021 10. 1. 2018 16:51

Ahojte. Vložil som do Chromu rozšírenie cez režim pre vývojárov. Rozšírenie funguje, ale pri každom spustení webovej stránky sa mi objaví požiadavka na zrušenie rozšírenia v režime vývojára. Dá sa táto požiadavka v Chrome vypnúť? Nikde som to v pomocníkovi nenašiel. THX
ab021
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mmmjack 15. 3. 2018 14:24

Zdar, používám chrom už nějaký ten měsíc a poslední asi 2-3 se mi stává, že při studeném startu (rozuměj po restartu PC například) trvá asi tak 5 min, než se vůbec nacte první stránka. Je teda pravda, že jich tam mam asi 20 otevřených, ale zkoušel jsem i nové okno bez otevřených panelů a bez doplňků, ale chování stejně. Ani update nepomohl, používám poslední 64-bit verzi.
Na netu přímo podobný problém jsem nenašel.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 30. 3. 2019 18:12

Skusal som rozne rozsirenia pre vytvorenie tmaveho rezimu na vsetkych strankach - tmave pozadie a svetly text, no nikdy to nefungovalo dobre, casto bol text na obrazkoch necitatelny, cele to posobilo zle...

Teraz hladam rozsirenie, ktore by mohlo mat nazov "stmavovaci filter", ktory:
- zmeni iba biele pozadie (prip. aj pozadie velmi blizke bielej) na tmavsie, napr. ako tu na fore, svetlo sive
- ponecha obrazky bez zmeny
- ponecha stranky ktore pouzivaju tmavy rezim bez zmeny
- bude mat moznost zvolit vlastnu farbu pozadia, resp. uroven stmavenia
- mohol by mat aj zoznam vynimiek
- nebude spomalovat nacitanie stranok ani preblikavat, ak je to mozne

Rovnako to hladam aj pre Firefox. Neviem pod akym nazvom to hladat a ci to vobec existuje, ak nie, vyskusal by som aj stmavovaci filter na vsetko.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 31. 3. 2019 08:56

Mrkni na Dark View. Existuje jak pro Chrome, tak i pro Firefox.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 31. 3. 2019 15:58

r34ktor - dik za tip, no stmavuje to vsetky stranky, aj tmave a tiez obrazky, takze to nie je celkom vhodne.

Potreboval by som, aby rozsirenie rozoznalo pozadie, resp. bielu farbu a len tuto bielu farbu zmenilo na tmavsiu, napr. ak je farba RGB 255/255/255 alebo 254/254/254 alebo 253/253/253, zmeni ju na 240/240/240 a zaroven ponecha obrazky nestmavene. Je toto vobec mozne?
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 31. 3. 2019 17:57

Pravděpodobnost, že bude existovat něco 100% vyhovujícího tvým požadavkům je malá.

Když jsem řešil tmavý režim pro noční serfování, vyzkoušel jsem mraky doplňků a bohužel došel k závěru, že v drtivé většině trpí na nekonzistentnost výsledků.

Pokud ti nevyhovuje Dark View, zkus ještě Dark Background and Light Text (Chrome, Firefox).
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 31. 3. 2019 18:52

r34ktor - dik za snahu, skusal som to, dnes som vyskusal desiatky podobnych rozsireni a ziadne nefunguje ako potrebujem, na vacsine stranok to vyzera zle, preto menim moje poziadavky:

Rozsirenie, ktore dokaze zmenit alebo stmavit pozadie, Dark view ma "Exceptions" - zoznam stranok na ktorych nebude fungovat, ja by som potreboval opacny filter, teda zadam stranky, na ktorych bude fungovat a na ostatnych bude vypnuty, myslim ze Chrome to umoznuje ale Firefox nie, takze by to malo zvladat aj rozsirenie, kliknem na nastavenia, zadam niekolko stranok ktore maju biele pozadie a len na tychto bude zapnuty a stmavi pozadie - a idealne by mohol nestmavovat obrazky.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolak 16. 6. 2019 09:48

Dobrý den,
můžete mi prosím někdo pomoct? Nejde mi spustit Google Chrome a už jsem se takřka smířil s tím že ho budu muset reinstalovat. Normálně by o nic nešlo ale mám pár důležitých věcí uložených v záložkách a rád bych tyto záložky vytáhnul z prohlížeče. Je možné je nějak dostat ven, když google chrome nejde spustit? Jsou záložky nebo historie prohlížeče uložené někde v nějaké složce, v nějakém souboru?

Děkuji velmi za pomoc.
bolak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tairikuokami 16. 6. 2019 17:29

Jak uz jsem psal v poradne staci zalohovat soubor Bookmarks: Chrome\User Data\Default\Bookmarks
Dokazal jsem tim prenest i zalozky z Yandex do Chrome Portable, vratane jejich poradi. :)

Obrázek
tairikuokami
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolak 22. 6. 2019 07:17

Super, díky. Díkybohu se mi počítač podařilo opravit, ale takhle už jsem jednou přišel o celý profil a koukám že zbytečně, tak teď alespoň budu chytřejší.
bolak
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků