Google Chrome - informace a diskuze

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 2. 2014 08:20

Roluju tam roluju zpět,rozšiření bambilion a chrome je uplně v pohodě rychlej,funkčni mapy,s-bazar můžu rolovat doaleluja nahoru a dolů a nic žadnej problem.Neplest prosim svoje rozhašení i když tvrdiš že to maš OK - ne nemaš a vlastnost prohližeče.Musel bys potom věřit že tobě distribuují rozdilnou verzi než napřiklad mně...
Obrázek
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 2. 2014 09:11

oooooooooo
Koukam se že nad založkama maš rozšiřeni v podobě žlute hvězdičky tak se chci zeptat co je to konkretně zač.....
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 2. 2014 10:10

Prakticky nepouživany rozšiřeni pro bookmarks.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LivingLegend 24. 2. 2014 10:47

Honzejk píše:
LivingLegend píše:Dnes po aktualizaci chromu na mne vybehl tento hnus https://support.google.com/chrome/answer/2918032
jak to vratim do puvodniho stavu ?
Ps.: puvodni stav
https://support.google.com/chrome/answer/95451?hl=cs


Do Chrome zadas:
chrome://flags/
A deaktivujes "Aktivovat rozhraní Instant Extended API".
Pak se vrati stara New Tab obrazovka. Jestli to ma i nejake "vedlejsi" ucinky nevim, ale zatim jsem si niceho nevsiml.


Tak a je to tu zase, predesli navod nefunguje takze ocekavam ze to prepnout asi nejde co?
LivingLegend
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kbn-001 24. 2. 2014 13:38

oooooooooo: Milý pane pokud umíte číst (jakože to předpokládám) tak na toto jsem dostal odpověď (pokud je to reakce na mě). A jelikož jsem se jiné rady nedočkal obrátil jsem se na vedení sbazaru a i oni o problému věděli a prý bude opraven a zjevně jelikož Vám to už funguje to spravili. Naučte se prosím reagovat na příspěvky i dle datumu ano? A místo blbin ohledně sbazaru poraďte raději nejen mě, ale i ostatním co s tím dizajnem. Hmm nevíte co?
kbn-001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 2. 2014 14:19

Co bych tedy poradil ostatnim co s designem...Přiznam se že to je věc nad kterou mne nikdy ani pět vteřin nenapadlo přemýšlet.Moje new tab stranka totiž obsahuje my bookmarks,my tabs,most visited,poznamky,my apps.Je to nastěnka kterou si můžu nakonfigurovat přesně podle sveho gusta,umistněni prvků,umistnění co,kde a jak - takže omlovam se radu pro ty kteři jsou v koncich pokud jim zmizne ikonka nebo ovladaci prvek je jinde nemám poněvadž default nastavení jsem viděl kdysi pradávno,neboli ted nevidím ani puvodní ani to nové a ukrutně změněné..
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JRD 9. 4. 2014 12:08

LivingLegend:
Nastavení "New Tab" a "Home page" lze jednoduše nastavit.

V nastavení :
Domovská stránka při startu - druhá možnost "Při spuštění" zvolit třetí položku "Otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek" kliknout na skupinu stránek a v otevřeném okénku změnit cílovou adresu.
Nový tab - hned další volba "Vzhled" po zaškrtnutí volby "Zobrazit tlačítko Domovská stránka" se zobrazí nabídka pro změnu cíle.

snad nejsem úplně mimo mísu, pokud ano příspěvek ignoruj.
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vecerapl 9. 4. 2014 14:17

Budu mít nový počítač a potřeboval bych z toho starého PC zazálohovat záložky, případně i uložené cookie,hesla. Lze to?
vecerapl
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 9. 4. 2014 15:02

Samozřejmě. Stačí se podívat, řešilo se to tady nesčetněkrát a je to popsané i přímo na webu Google. Možností je hned několik, stačí si je projít a vybrat si to pro tebe nejvhodnější.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Plavii 18. 4. 2014 20:38

Ahoj,

používám Google Chrome. Klasika, připojený ke svému účtu + dvě rozšíření (GMail a Outlook notifikace) a jednu aplikaci Chrome Remote Desktop. A teď, v posledních dnech mě docela dost překvapilo, že při přihlašování na vysoce zabezpečené weby (PayPal, Fio, ING Bank) se mě Chrome ptá, zda chci uložit heslo. To jsou weby, které by možnost uložení hesel umožňovat neměly. Je to nějaká novinka v Chromu, děje se Vám to taky? A je to bezpečné, pokud fyzicky k PC mám přístup jen já?

Nějak se mi to nezdá...mám obavy, jestli mi neběží v PC nějaký rootkit...MSE mi nic nenašel.
Plavii
Junior

Odeslat příspěvekod portartur 27. 4. 2014 10:46

zdravim lze nejak docilit toho aby se mi napr na seznamu pri prihlasovani do mailu po kliknuti do prazdneho policka pro uzivatelske jmeno zobrazilo vice nez sest jiz drive zadanych jmen? vrele diky
portartur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sinpa 30. 4. 2014 18:40

Zdravím. Lze nějak zabránit zavírání Chorme zároveň se zavřením posledního panelu? Chci aby to bylo jako v opeře, aby se místo vypnutí zobrazila domovská obrazovka s rychlým přístupem. Díky.
Sinpa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod msimcard 2. 5. 2014 21:47

chromeoznameni.jpg
Zdravím,

mám prosbu. V systray Win 7 se mi objevuje Chrome - oznámení. Mám na výběr Nerušit, Nerušit jeden den, Nerušit hodinu.
Zkoušel jsem to odstranit přes chrome://flags/#enable-rich-notifications ,ale po nějakém čase se to objeví znova.

Věděl by někdo, jak tuto nepříjemnou ikonku odstranit, aby se již neobjevovala?

děkuji
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 6. 5. 2014 09:15

Pouzivam u FF speedial FVD Speed dial. Mam i vytvoreny ucet. Instaluji do FF, zadam ucet do doplnku a provedu synchro. A mam speed dial na kazdem pc. Takhle nejak fungovala i opera, nez probehl upgrade ktery ted stoji za .... Tento doplnek existuje i pro chrome. Jenze se nechcou nacist miniatury. Stale se toci kolecko v okenkach. Kdyz tapnu na nejaky okenko tak se otevre web stranka. Rychlosti netu to nebude. Odstranil jsem doplnek i synchro ktery je potreba stahnout a nainstaloval znovu. A nic. Na FF to funguje bez potizi a zkouseno na nekolika pc s FF. Proc to nejde na chrome. dekuji

https://chrome.google.com/webstore/deta ... dfmbjpebpa
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 7. 5. 2014 12:52

Pomohla az odinstalace doplnku a i prohlizece chrome pres Revo unistaller . Pote restart, instalace chrome, FVD speed dial, synchro. A vali to.
sinco
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků