Google Chrome - informace a diskuze

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sikus 12. 8. 2014 06:58

Stačí na odkaz nebo uloženou záložku kliknout kolečkem myši (nejen, že se s ním dá otáčet, dá se na něj také máčknout). Případně držet Ctrl na klávesnici a normálně klikat levým tlačítkem myši.
Zdravi Šikus
Sikus
Junior

Odeslat příspěvekod jaroh 16. 8. 2014 08:35

Od dnešného rána sa mi v Chrome prestala v adresnom riadku zobrazovať plná URL adresa, ale iba doména v šedom poli. Plná adresa sa ukáže iba ak kliknem do toho šedého poľa a potom zase zmizne, keď kliknem inde.

Som na Win7Pro, Chrome je aktuálne vo verrzii 36.0.1985.143 m, pričom ráno som na pár desiatok spozoroval zásadné spomalenie Chrome, teraz už usudzujem, že sa updateoval alebo si niečo stiahol. Odvtedy je táto nepríjemná zmena. Predpokladám, že to chce byť feature a nie bug, ale viete nejako poradiť, ako vrátiť nastálo plnú URL adresu späť do adresného riadku?

-- 16. 8. 2014 08:58 --

Tak si vzápätí odpovedám sám, predsa len sa mi to podarilo vygúgliť: treba cez about:flags nájsť #origin-chip-in-omnibox a prepnúť na "Disabled" a reštartovať Chrome. Potom sa už opäť ukazuje celá URL adresa a nie iba doména.
Přílohy
google_omnibox.gif
Nová podoba adresného riadku v Chrome
google_omnibox.gif (7.91 ) Zobrazeno 11247 krát
jaroh
Junior

Odeslat příspěvekod Viz1k 17. 8. 2014 15:51

Hoj, rád bych přešel z Opery na Google Chrome a zajímalo by mě, zda také umí vkládat poznámky, tak jak je to u Opery (Vložit - Kopírovat poznámku) nebo jestli existuje alespoň nějaké Rozšíření ? díky
Viz1k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 18. 8. 2014 05:52

Pokud nechceš věci typu incredible start page tak se prostě přihlas ke google keep,lockni si to jako panel nebo si to dej jako rozšiření.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LubaI 18. 9. 2014 21:08

Prosím o radu.
Na tabletu Lenovo YOGA 10 HD+ používám prohlížeč Chrome ,ale asi 2 týdny mi nejde spustit a napíše se mi - APLIKACE CHROME BOHUŽEL PŘESTALA PRACOVAT. Zkoušel jsem odinstalovat aktualizace a znovu nainstalovat z Obchod play , ale nepomáhá to. Poradí prosím někdo co s tím . Díky . Luboš
LubaI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Big.T 27. 9. 2014 09:10

U kamarada jsem instaloval Chrome a nasledne se tam prihasil do sveho uctu. Ted se toho sveho uctu nemuzu v jeho PC zbavit. Ihned po spusteni Chrome me to nabizi prihlaseni do meho uctu a automaticky to vyplnuje me helso. Nejde se toho zbavit. Zkusil jsem i odinstal a nasledny opetovny instal Chrome. Jak se toho zbavit a jak se jednorazove v jinem PC bezpecne do Chrome prihlasit?
Big.T
Junior

Odeslat příspěvekod Sikus 1. 10. 2014 10:47

Big.T : V Nastavení - v položce Přihlaste se tlačítko Odpojit účet Google. Pokud jsi něco potřeboval u sebe, tak doporučuji příště se nepřihlašovat do prohlížeče Chrome, ale zadat tam například Gmail a přihlásit se tam. Toto přihlášení se dá poté v Gmailu zrušit na dálku, kdyby jsi se u kamaráda zapomněl odhlásit.
Zdravi Šikus
Sikus
Junior

Odeslat příspěvekod jaccob.lik 27. 10. 2014 11:24

Dobrý den, mám obrovskou prosbu. Chrome mi začal některé weby zobrazovat s divným rozložením textu a obrázků tak jsem jej odinstaloval, ale teď když ho chci instalovat jak v on-line či offline režimu nejde. Skončí jen hláškou instalace se nezdařila. Zkoušel jsem prolézt registry a vyčistit, ale stále nic. Mám win8.1 prosím o pomoc. Děkuji
jaccob.lik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 27. 10. 2014 11:38

Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaccob.lik 27. 10. 2014 12:44

Bohužel nic to nenašlo a instalace stále nejede... už jsem z toho opravdu nešťástný
jaccob.lik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavlosPM 14. 12. 2014 00:36

Používám prohlížeč Google Chrom odhadem pět let a nikdy se mi nic podobného nestalo. V nastavení prohlížeče mám v kolonce Omnibox nastaven vyhledávač Google, vždy to perfektně pracovalo. Ale poslední dobou se mi v Omniboxu vyhledávač Google sám přenastaví na Yahoo. Když to přepnu zpět na Google, tak to tak zůstane třeba půl hodiny a pak je tam opět Yahoo. Už jsem i Yahoo vymazal ze seznamu vyhledávačů v omniboxu a vždy se tam sám vrátí. Může někdo poradit oč jde? Nějaký vir? Používám Norton 360 placenou verzi a nic nehlásil. Má někdo obdobný problém?
PavlosPM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sikus 15. 12. 2014 10:25

Možná opravdu nějaký vir. Mě se stalo, že mi vir přidal do zástupce na Chrome, aby se mi otevřeli při spuštění dvě záložky se zadanými weby. Zkus tedy otevřít Chrome přímo z programů, ne zástupcem. Případně zkontroluj vytvořeného zástupce. Víc mě nenapadá, nemám tento problém.
Zdravi Šikus
Sikus
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 16. 12. 2014 17:31

Nerad bych to zakřikl, ale dal jsem nového zástupce na plochu a zdá se, že to pomohlo!

Díky za radu!
PavlosPM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepikrihu 13. 2. 2015 18:50

Ahoj,

prosím vás nesetkal se někdo s tímto? http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=0142384892211

vždy když dám fullscreen, tak mi dole vlevo vyběhne tohle okýnko...nějaký tip jak ho zavřít? Všiml jsem si že se objevuje i když se načítá stránka. Když otevřu např. seznam.cz tak se v okýnku píše " načítání seznam.cz"

Díky.
pepikrihu
Junior

Odeslat příspěvekod Sikus 15. 2. 2015 09:20

To je standardní funkce Chrome už od začátku. Ukazuje se tam, co se načítá nebo když jezdíš po odkazech, tak kam odkazují. Při přehrávání videa to tam překáží. Jak se toho zbavit ti nepovím.
Co ale teď zkouším, tak když jedu na odkazy tady na webu k této liště, tak přeskočí vpravo, aby nepřekážela. Možná se konečně někdo zamyslel a předělal to.
Zdravi Šikus
Sikus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků