Google Chrome - informace a diskuze

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mirdasl 16. 2. 2015 21:36

Ahoj,

Začínám s Chrome.
Jen bych potřeboval" ikonku domečku přemístit, nebo posunout více na střed a hlavně zmenšit adresní řádek
Stáhl jsem si lištičku/ upozornění na email / a bohužel " neumí přidat schránku od Centrumu či jiné, než nabízí?
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sikus 12. 5. 2015 06:30

Ahoj,

v Chrome mi v pravém horním rohu stále vyskakuje hláška "rozšíření split screen bylo automaticky odebráno". Koukám do rozšíření, split screen jsem již odebral (odstranil). Poradíte, jak se zbavit této hlášky?
Zdravi Šikus
Sikus
Junior

Odeslat příspěvekod Fajer39 13. 7. 2015 18:22

Ahoj,

přicházím tady z tohoto fóra http://forum.viry.cz/viewtopic.php?t=145158

Nedaří se nám vyřešit tento problém s chromem:
Typická stránka na všech browserech načítá asi 3 sekundy.

Chrome ale začne načítat stránku cca po 5-7 sekundách, čili výsledný čas pro zobrazení webu je 8-10 sekund. Dole je vždy hláška "čekání na jmenoSoučasnéhoServeru". Tomu nerozumím, proč při přechodu na jinou stránku (server) chrome čeká na ten současný, nevíte prosím co s tím?

U Firefoxu a IE toto chromé čekaní není.

screen timeline - http://leteckaposta.cz/944343114

EDIT: vyřešeno- viz https://code.google.com/p/chromium/issu ... l?id=78013 Můj problém byl Avast, nestačilo vypnout štíty, ale musel jsem komplet odinstalovat a chrome už jede rychle jako dříve, ve snu by mě nenapadlo, že by to mohl způsobit Avast.
Fajer39
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mople71 14. 7. 2015 14:10

Hmh... No, Avast se tady jiz nedoporucuje, posledni dobou s nim jsou jenom potize. :/
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhinos 27. 7. 2015 10:20

mam take avasta...
v chrome mi zacli vyskakovat nevyzadane stranky prevazne s uzasnym vydelkem na internetu.
Jsem treba na strance a kliknu na odkaz a misto pozadovaneho odkazu se mi otevre v dalsim zalozce tato stranka...
da se to vycistit bez nejakeho velkeho reinstalu?
Pripadne zjistit z nejakeho logu o co se jedna?
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 27. 7. 2015 16:09

V sekci Viry a bezpecnost je navod...
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sikus 28. 7. 2015 11:52

Ahoj,

mám problém s zobrazením recenzí na restaurace z Google map. Hledal jsem například restauraci Canzone a klikl na její recenzi. Byl jsem přesměrován na vyhledávání Google, kde je restaurace na prvním místě. Ze zkušenosti vím, že by mělo vyskočit okno s jejím hodnocením. Místo toho se mi stránka stále dokola načítá a hodnocení nevyběhne.
Teď se Google bojí, že jsem boot, jelikož jsem tolikrát načítal stránku a musím opsat znaky.

Nějaké rady co s tím, aby to fungovalo?
Zdravi Šikus
Sikus
Junior

Odeslat příspěvekod marczus 6. 1. 2016 10:19

Zdravim, nevite nekdo jak pri vyhledavani v textu stranky udelam to ze chrome nebude brat v potaz diakritiku?

napr: zmacknu ctrl + f a budu hledat: zive, živě (pritom zadam slovo bez diarktitiky a potrebuju aby mi nasel obe dve slova?)

Dekuji za odpoved
marczus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PiranhaGreg 16. 1. 2016 22:44

marczus píše:Zdravim, nevite nekdo jak pri vyhledavani v textu stranky udelam to ze chrome nebude brat v potaz diakritiku?

napr: zmacknu ctrl + f a budu hledat: zive, živě (pritom zadam slovo bez diarktitiky a potrebuju aby mi nasel obe dve slova?)

Dekuji za odpoved

Takhle se chová normálně ;-)

Jinak všiml jsem si, že si Chrome bere dost RAMky při prohlížení galerií na Google+. Stačí kolem 30 fotek a jsem na 2 GB. Nepřijde mi to úplně adekvátní. Dělá vám to taky?
Přílohy
google.png
PiranhaGreg
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marczus 17. 1. 2016 07:30

A lze nejak udelat to aby se to chovalo tak jak jsem napsal?? Pred X upgradama to tak slo?

Děkuji za informaci .. jeste zkusim firefox jestli se nechova jinak.. to hledani s diakritikou a bez me strasne moc toci .. :-/
marczus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Černík 17. 1. 2016 08:07

marczus - nevim jestli je i jiny zpusob ale vsiml jsem si ze kdyz mam nastavene anglicke rozhrani chromu, vyhledavani ignoruje diakritiku. (tzn živě i zive jsou stejna slova) zatimco v ceskem rozhrani to diakritiku hlida.
Naposledy upravil Pavel Černík dne 17. 1. 2016 08:38, celkově upraveno 1
Pavel Černík
Junior

Odeslat příspěvekod Yarda 17. 1. 2016 08:36

Tohle jsem psal v jiném vlákně, ale bylo to tam označené jako OT, tak to dávám sem, třeba se to tu ujme:
-------------------------
Já bych uvítal mazání historie inverzní k tomuhle. Aby mi to smazalo údaje o prohlížení starší než třeba týden.
Obrázek
Například se chci podívat, jestli někdo reagoval na můj dotaz co jsem psal do nějaké poradny minulou neděli, ale už mne nezajímá, na jakých xxx stránkách jsem surfoval před půl rokem, tak proč to má zabírat místo na HDD.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 17. 1. 2016 18:33

vynadej autorovi překladu
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PiranhaGreg 17. 1. 2016 19:07

Existuje doplněk History Limiter ;-) .
PiranhaGreg
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubokubo76 17. 1. 2016 21:00

Dá sa ešte stiahnúť chrome portable? Mne sa nedarí: http://s16.postimg.org/y8zff6jj9/error_ ... rtable.png
lubokubo76
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků