Co na domovskou stránku

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Co je výchozí stránkou ve vašem prohlížeči?
prázdná stránka (about:blank) 29 %  14%  [ 29 ]
běžná internetová stránka 23 %  11%  [ 23 ]
iGoogle, Netvibes či podobná služba 40 %  20%  [ 40 ]
dlaždice oblíbených či nejčastějších stránek 85 %  43%  [ 85 ]
jiné 19 %  9%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 196

Odeslat příspěvekod p0etrik 23. 12. 2010 10:10

myšpulín píše:Česká klasika - Seznam.cz.

No prave, pak ma seznam vypadek a u ruznych ISP se nezastavi telefony, protoze jim lide volaji, ze jim nefunguje internet. :mrgreen:
K tematu: pouzivam about:blank.
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod shabyx 23. 12. 2010 10:12

milan.smart píše:ja tam mam seznam.cz s rss panelama ve 3 sloupcich, ale nevedel sem pro co hlasovat jestli igoogle a pod, nebo jako obyc stranka.


Mám to úplně stejně. Taky jsem nehlasoval ani pro jedno.
shabyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gepardic 23. 12. 2010 10:23

Přiznám se že podobný problém mám už delší dobu... aktuálně mám domovskou stránku igoogle , ale ta stránka je fakt pomalá, zvlášť když ji zacpete hromadou gadgetů (nebo jak tomu říkají). Potom když spouštíte prohlížeč hned po startu, nebo je jen přetížený počítač, nebo má velké datové přenosy je tam to zpomalení (a pomalé načítání obsahu vidět). Vyházel jsem z igoogle blbosti (které jsem předtím pečlivě vyhledal) a nechal jen rss a výpis mailu, tak si říkám že by mě vlastně stačil třeba i google reader. Nebo jestli nasadit jako domácí stránku obyčejný google? Chtělo by to nějakou službu jako je google news, ale kde bych si mohl vybrat jen ty zdroje které mě zajímají... neznáte něco?
@iiic
gepardic
Junior

Odeslat příspěvekod apin 23. 12. 2010 10:28

Taky jsem dříve používal iGoogle, ale jednoho dne jsem si řekl, proč si neudělat vlastní s možnostmi a vzhledem, který iGoogle, ani nic jiného nenabízí?
Takže už několik let mám svůj html rozcestník uložený na disku s několika RSS z vybraných webů, statistikami, přímými odkazy do administrací, privat sekcí a dalších, kam lezu nejčastěji, informacemi o počasí, IP adrese atd. Prostě abych po spuštění prohlížeče měl všechno potřebné a nemusel se k tomu proklikávat přes několik dalších oken.
Nad tím vším mám do několika kategorií rozčleněné onmouseover menu, ve kterém je cca 200 dalších nejpoužívanějších odkazů (a některé odkazují na další podpůrné html domovské stránky, kde jsou další odkazy nebo jiné informace).
Celé to je samozřejmě postaveno tak, aby se ty nejpomalejší položky načítaly až nakonec a abych při spuštění prohlížeče nekoukal do prázdné obrazovky a měl tak hned přístup ke všemu, co používám nejčastěji :)
apin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 23. 12. 2010 10:28

Svuj vlastni rozcestnik, co jsem si udelal v HTML - 5 sloupcu x 2 rady a kazdy sloupec obsahuje cca 10-12 polozek, rozdelenych dle tematu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crq666 23. 12. 2010 10:34

about:blank
najlepsia home page aka existuje :D
crq666
Junior

Odeslat příspěvekod Libis 23. 12. 2010 10:36

v opere mam na prvni strance 25 stranek - jmenovite třeba, facebook, hotmail, eurogamer, univerzitu, moviezone, twitter, youtube, atd atd.
Libis
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 23. 12. 2010 10:58

Já jsem klasik, takže Seznam.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KapaCZ 23. 12. 2010 11:19

Klasika. Seznam.cz A to navzdory tomu, že tu stránku vůbec napoužívám :D
KapaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod CC of blue 23. 12. 2010 12:00

Já si už před 10 lety udělal vlastní HomePage, kde mám něco přes 40 odkazů mnou nejvíc používaných stránek. Občas něco přidám nebo odeberu. Odkazy jsou jako 88x33 obrázky webů, takže to mám pravidelně jako dlaždice.
CC of blue
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Přemek H. 23. 12. 2010 12:05

V IEčku ihned.cz, v Opeře se mi otvírá poslední navštívená stránka.
Přemek H.
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 23. 12. 2010 12:35

1) Rychlý přístup, ale domovskou stránku téměř nepoužívám, mám to v nové záložce.
2) Po spuštění prohlížeče se mi však objeví naposledy otevřené stránky.
3) Jako domovskou stránku mám kdyžtak Seznam.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod general_D 23. 12. 2010 13:26

Já mám lidovky.cz , prostě klasické zpravodajství.
general_D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod e-Jirka 23. 12. 2010 13:56

Bing :-) Každý den se těším na nový obrázek :-)
Life is not an exact science, it is an art.
e-Jirka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quaker66 23. 12. 2010 14:07

iGoogle, dříve Google.
quaker66
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků