Nejlepší program pro stahování videa z internetu

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dejfox 13. 12. 2011 20:32

Stáhněte si Internet Download Manager. Stahujte všechno, po měsíci jednoduše cracknete, nic neplatíte a ukaždýho videa na netu se vám ukazuje 'Stáhnout video" automaticky. Doporučuju! :)
Dejfox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanesfun 13. 12. 2011 20:42

djadja píše:Myslím, že neexistuje univerzální program, který by stáhl video z každé stránky.



Program ani tak nie... Ale existuje plugin do Mozilly Firefox , volá sa to VideoHelper a to dokáže stiahnuť hociaké video z hociakej stránky ... Jednoducho si len vybereš kvalitu (pokiaľ je k dispozicií) a sťahuješ :)
hanesfun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Poltergeist 13. 12. 2011 20:50

uTorrent + vyhledávání na internetu
+
You Tube Downloader for Opera Extension
+
na DVD chodím do půjčovny a konvertuji si to sám do H264 v pc, ripuji DVDFAB decr. a pak to konvertuji do H264 + He-AAC, protože jedině tak si ohlídám kvalitu materiálů, dříve, ale i nyní, se mi stávalo že hromada videí je v absolutně mizerné kvalitě, jedině takto kvalitu ohlídám
i dnes se to stává, ale i videí 720p a 1080p už výhradně ne, ale někdy se to také stává
Poltergeist
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roumenek 13. 12. 2011 22:30

na co program, staci jednoduchy skript
javascript:if(document.location.href.match(/http:\/\/[a-zA-Z\.]*youtube\.com\/watch/)){document.location.href='http://www.youtube.com/get_video?fmt='+(isHDAvailable?'22':'18')+'&video_id='+swfArgs['video_id']+'&t='+swfArgs['t']}
Roumenek
Junior

Odeslat příspěvekod Mclane87 13. 12. 2011 22:30

Freemake Video Downloader nebo VideoDownloaderHelper ve Firefoxu.
Mclane87
Junior

Odeslat příspěvekod akira.uzai 13. 12. 2011 22:32

Nevidím žádný důvod, proč stahovat flashová videa po počítače. Když už bych to chtěl dělat, tak si stáhnu video v avi, protože bude mít mnohem lepší kvalitu jak videa, tak audia.
あきらうざい
akira.uzai
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djadja 13. 12. 2011 22:34

hanesfun píše:
djadja píše:Myslím, že neexistuje univerzální program, který by stáhl video z každé stránky.



Program ani tak nie... Ale existuje plugin do Mozilly Firefox , volá sa to VideoHelper a to dokáže stiahnuť hociaké video z hociakej stránky ... Jednoducho si len vybereš kvalitu (pokiaľ je k dispozicií) a sťahuješ :)


Znám doplněk do Firefoxu DownloadHelper, ten jsem taky ve svém seznamu uvedl, ale ten bohužel nestáhne video z každé stránky. VideoHelper neznám.
djadja
Junior

Odeslat příspěvekod A0lani 13. 12. 2011 23:09

Na stahování z YT mi stačí JDownloader. A jelikož umí jak HD, rovnou ukládát v mp4 a je zdarma, tak nevidím důvod, proč si PC zaneřádit jinými pochybnými programy.
A0lani
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sal3m 13. 12. 2011 23:26

nextcz píše:A co videa z archívu TV Nova??? Co na to používáte???

kdy by tam nebyla ta blbá reklama na začátku tak to v pohodě stáhnu přímo s Maxthona bez žádnýho pluginu
sal3m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Gentleman 14. 12. 2011 00:06

Já doporučím skvělý program aTube Catcher. Nejsem si jist, zda je licenčně zcela v souladu s tím, že interně využívá ffmpeg, podobně jako třeba další skvělý program Format Factory, nicméně z uživatelského hlediska je velmi pohodlný a dokáže stahovat a současně konvertovat videa z mnoha videostránek. Obsahuje rovněž integrované vyhledávání třeba na YouTube a je možné si tak třeba vyhledat hudební videa a tato stáhnout a přímo zkonvertovat do MP3, takže výsledkem jsou hudební soubory zdarma z YouTube. Jednoduše povedený kousek softwaru ;).

http://atube-catcher.dsnetwb.com/video/
Mr.Gentleman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jonnyrobbie 14. 12. 2011 00:14

hmm...jediný co používám, je doplněk pro Operu: Fastest Tube....pro stahování videí z YouTube....jinak vetšinou hledám čistej odkaz na video ze zdrojovýho kódu stránky....ale to zase není tak často, abych vymejšlel nějáký zrychlováky, protože jinak videa z netu nestahuju....a když, tak na YT mám ten doplněk....
jonnyrobbie
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vincenzox 14. 12. 2011 01:41

Na videa z YT mi stačí stránky http://www.keephd.com/ ... stačí zkopírovat odkaz na video, vyberete v jaké kvalitě a formátu a stahujete ;-)
vincenzox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LGA 14. 12. 2011 07:25

Osobně sice nepotřebuji, ale čim stáhnout video z archivu ČT?
LGA
Junior

Odeslat příspěvekod xsoft 14. 12. 2011 12:23

Docela by se mi hodil program, co by dokazal stahnout cely YouTube kanal, nebo seznam videi (YT umi delat i seznamy videi). Dost jsem Googlil, plno programu (a reklamy) nasel, ale ani jeden nefungoval. YT cas od casu zmeni stranky a papa.

jDownloader je sice dobry, ale pokazde rikat ze chci jen to nejlepsi video, je celkem otravne (navizi vsechny formaty co se tyce kvaliti i audio zvlast).
.: Xsoft :.
xsoft
Junior

Odeslat příspěvekod djadja 14. 12. 2011 13:35

LGA píše:Osobně sice nepotřebuji, ale čim stáhnout video z archivu ČT?

Na archiv ČT funguje mnou zmiňovaný Replay Media Catcher nebo FLVRecorder. Asi i YouTube Downloader od pepaka - ten jsem nezkoušel.
djadja
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků