Chrome nejdu prehrat niektore videa

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hellwet 17. 1. 2013 18:21

čaute prečo mi nejdu prehrať videa v chrome cez youtube z ničoho nič. Proste som si chcel spustiť jedno video a to prehrať nešlo. Tlačítko pause bolo vsunuté do vnútra a keď som na neho stlačil, tak nič nereagoval. Keď mi to išlo prehrať som pozeral jedno video, čo som tam odovzdal. No ale teraz, keď som ho vyskúšal pozreť, že či to bude robiť aj na ňom, tak to robilo tiež, že nešlo prehrať
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 18. 1. 2013 09:29

HTML5 vida fungují? Chrome je aktualizovaný? Zkoušel jsi kompletně vymazat všechna data z Chrome? Na jiném profilu to funguje?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod x-rated 18. 1. 2013 11:53

mně teda v chromu poslední dobou nefungujou youtube videa se starym embed kódem, novej kód funguje bez potíží, deaktivace youtube v html5 na to vliv nemá, chrome 26.0.1386.0...

pak youtube html5 embed video nejde přehrát na jinym webu ve fullscreenu, zatimco flash verze funguje bez potíží kdekoliv...

závěr je takovej, že zatim se vyplatí používat flashovou vezi s novym kódem :D

maj v tom bordel :hm
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full
x-rated
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 18. 1. 2013 12:54

Používáš developer kanál Chrome, nemůžeš se divit podivnému chování ;)

Aktuální stabilní verze Chrome je 24.0.1312.52.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hellwet 18. 1. 2013 17:07

HTML5 videa neviem, ci funguju. Chrome by mal byt aktualizovany. Vymazat data s chrome som neskusal. Robi mi to naucte lebo, ked som chcel jedno video pozret na inom PC, tak neslo ani doma ani na tom druhom PC. Potom mi ani nejde prehrat video co som tam ja pridal tiez to iste na inom PC nejde prehrat ani na mojom PC nejde prehrat, tie videa prehravam cez moj profil na youtube
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 1. 2013 23:10

zdravim, pisnu to sem at nezakladam dalsi tema.
v poslednich dnech se mi v Chrome zacli sekat videa, pomalu obcas nacitat stranky. myslel jsem ze to je providerem - to jsem pak vyloucil na druhym kompu.
pak me napadlo vyzkouset jiny prohlizec a ouha, seka se to i v opere a IE.
tak jsem zkusil tcpview , no v tom se nevyznam par adres bylo ciselnych a ty nevim kam vedli.
este jsem zkusil ccleaner, vsechno z prohlizecu vycisteno. po spusteni prohlizece bylo patrne zlepseni a zrychleni ale zas jen na par minut .
pak jsem zkusil jeste zmenit dns server u tcp i4 na 8.8.8.8 a este nakej open dns. chvili to fungovalo . ale po par hodinach zas polofunkcni

co se tyce pluginu v chrome , tak jsem vypnul ten od chrome, nechal tam od vyrobce na Flash a furt sejny.
RAM 6 GB , i3 procesor , RAm je z pulky zaplnena jen chromem 8 oken . i kdyz byly treba jen 3 okna tak taky pomaly nacitani a zamrzne video po par okamzicich . ja uz nechapu cim to muze bejt a co s tim delat
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 21. 1. 2013 21:52

hellwet:
Chrome je sice aktuální, ale je aktuálnější, než by se svými znalostmi potřeboval. Přejdi tedy na kanál Stable.

audiobullys:
Podle popisu se s tím nedá dělat nic...
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hellwet 29. 1. 2013 22:23

no ale mne ide o to, ze mi tie videa isly prehravat a zrazu nejdu stale nejdu neviem ako to opravit aby sli skusil som aj cookies vymazat a furt nejdu
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 30. 1. 2013 10:31

Znovu a naposledy opakuji...
Bari007 píše:Používáš developer kanál Chrome, nemůžeš se divit podivnému chování ;)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod x-rated 30. 1. 2013 14:24

dev verzi používám já, nevim jak on :D každopádně videa sou už ok, jenom nefunguje html5 fullscreen, ale to je chyba youtube, ne chrome :-))
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full
x-rated
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hellwet 1. 2. 2013 12:44

developer verziu? Sak chrome som stahoval cez ich oficialnu stranku
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 4. 2. 2013 14:41

tak taky kde jinde že ;) ale musíš si stáhnot doboru verzi
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hellwet 8. 2. 2013 10:43

aha teraz som to vyskusal v skole to moje video co mi doma nejde prehrat a v skole to islo bez problemov a bol som prihlaseny aj na mojom profile a doma, ked to neslo, tak som bol tiez prihlaseny na mojom profiel
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 8. 2. 2013 16:42

Profil s tím moc souvislostí mít nebude.
Bari007
VIP uživatel


Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků