Nejlepší doplněk pro Google Chrome

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz


Odeslat příspěvekod Dr.No64 15. 1. 2016 19:46

používám Adguard b lo ck hlavně kvůli živě, to fakt přehnali s reklamou, dyby toho bylo o něco míň tak bych možná nepoužíval ale ty reklamy přes celou stranu a před videem to byla poslední kapka, pak ještě omezování na Doupě,

pak použíám data _ saver a downloader a super tube (magic tube) pro youtube a odstranovani reklam z youtube take abych se nezdrzoval
Dr.No64
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 15. 1. 2016 23:05

Kromě již zde výše zmiňovaných já doporučuji tyto:
- Neater Bookmarks - oblíbené záložky v horní liště
- Checker Plus for Gmail
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xixo 16. 1. 2016 13:43

Dřív jsem používal Page Monitor, ale ten dostal nějakou strašlivou nemoc a zmutoval na Visualping. Takže jsem přešel na Distill.io .
xixo
Junior

Odeslat příspěvekod peter.nr 16. 1. 2016 15:31

AdBlock
Google Translate
LastPass

Stále hľadám doplnok na vytáčanie čísiel na mobile priamo z desktopového Chrome. Že kliknem na link "tel:nejake_cislo" a hneď mi to vytočí na spárovanom telefóne. Aby som nemusel čísla opisovať z obrazovky do mobilu. Stále som však nič nenašiel.
iPhone 6S < Xperia Z3C < Galaxy Note 4 < iPhone 4S < Galaxy S2 < iPhone 4 < Xperia Mini < iPhone 3GS < iPhone 3G < HTC Desire < MDA Vario2 < MDA Vario1 < MDA2 < Pocket Loox 420 < Nokia N70 < Nokia 6600
peter.nr
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Buffalo007 16. 1. 2016 20:22

Předchozí příspěvek jsem psal v práci, takže doplnění co ještě používám doma:
Punkový konzument - V obchodech kde je výrazná cena bez DPH vymění cenu s DPH a bez. Jde tak lépe vidět správná cena. Opravdu dobrý pomocník, hlavně třeba když chci něco hledat na alze.
- zrušení bannerů
- zaokrouhlení baťovských cen
-a jiné

Video Downloader professional - stahování videí (bez Youtube)
Buffalo007
Junior

Odeslat příspěvekod Xsoesh 17. 1. 2016 12:03

AdBlock
Ghostery - používám nově
Enhanced Steam - Zobrazuje více informací o hře (kolik lidí si hru koupilo, cena v ostatních státech, atp...)
Převod měn
Spořič dat
Xsoesh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zezik 17. 1. 2016 21:55

co že se AdBlock v tom článku nakonec neobjevil? ;) že by nedopatřením přehlédli 95% zdejších příspěvků?
Zezik
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 17. 1. 2016 22:23

Na facku... Vzhledem k tomu, že AdBlock (uBlock/Adguard/...) je kvůli malwaretisingu jeden z nejdůležitějších addonů... Rozumné reklamy není problém povolit.
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 17. 1. 2016 23:01

Ah, Adblock se do článku nedostal, stejně jako Ghostery:D
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 18. 1. 2016 00:23

Stejnak to tak zive.cz plánovalo, článek bude mít velkou návštěvnost s tím, že každý bude hledat, jestli napsali o AdBlock. Možná si neuvědomili, že 99% čtenářů AdBlock používá. Web živě je snad jediný web kde AdBlock nevypínám a nemám ani plánu. 8-)
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod drxcer 10. 4. 2018 10:41

drxcer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 8. 12. 2018 22:52

Ahoj. Hledám rozšíření pro Chrome, které mi dovolí upravit si domovskou stránku googlu jako to rozšíření od seznamu. Chci mít dlaždice dle svého gusta a ne jen 10 povolených od googlu nebo ten balast od seznamu. Máte něco dobrého, prosím?
BaldaP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dreamer 12. 12. 2018 23:09

  • Adblock Plus
    With over 500 million downloads, Adblock Plus is one of the world's most popular ad blockers.
  • Close Tab in Context Menu
    Close tabs using a context menu option.
    Zatvorenie tab/karty kdekolvek na stranke pravym tlacidlom a X v menu.
  • CrxMouse Chrome™ Gestures
    Boost browsing productivity with mouse navigation shortcuts - simple Mouse Gestures, Super Drag, Wheel Gestures, Rocker Gestures.
    Mysie skratky.
  • Read Aloud: A Text to Speech Voice Reader
    Read out loud the current web-page article with one click. Supports 40+ languages.
    Citanie stranok, autodetekcia jazyka, funkcne (aj) pre Anglictinu, Cestinu, Slovencinu.
  • Video DownloadHelper
    Download Videos from the Web
    Stahovanie a kopirovenie priamych odkazov pre videa, tv archivy, funkcne aj pre slovenske a ceske tv, 1 klik, potom Ctrl+V v PotPlayer alebo VLC a sledovanie popri surfovani. Youtube stahovanie v Chrome nefunguje, vo Firefox verzii ano, kopirovanie odkazu aj v Chrome.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků