Nejlepší doplněk pro Google Chrome

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz


Odeslat příspěvekod omualo 15. 1. 2016 02:37

tak schvalne, jestli se o nejoblibenejsim doplnku zmini
omualo
Junior

Odeslat příspěvekod Hrncek 15. 1. 2016 04:04

Wachete Chrome plugin:
https://chrome.google.com/webstore/deta ... pffmiphfgn

Genialne na sledovanie stranok a zmien.
Ked cakam kym sa na stranke zmeni urcita cast na nieco co chcem, jednym klikom ju pridam do sledovanych vo wachete.

stranka produktu: https://www.wachete.com
Hrncek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Buffalo007 15. 1. 2016 08:31

Určitě AdBlock - vyskakující a hudebně projevující se reklamy mi způsobují hodně stresu. Pokud jsou reklamy diskrétní a je to na podporu dobrého webu, tak AdBlock pro tuto stránku vypínám (např. VideaČesky)

WOT - Online hodnocení stránek - upozornění na nebezpečné stránky (Po pravdě moc často tento doplněk nevyužívám)

V práci používám navíc:
Print Friendly & PDF - tisknu ze stránky pouze co potřebuji.
History Trens - statistiky návštěv
Currently - Když kliknu na novou stránku, tak se zobrazí hodiny a počasí
Google Keep

Potom jsem používal jednu aplikaci na Youtube, už nevím jak se jmenovala, ale byla perfektní v tom, že se dalo napevno nastavit rozlišení přehrávání a i zvětšit okno přehrávání skoro na celou stránku a deaktivovat části stránky, které mě nezajímají - např komentáře, nabídku dalších videí. Bohužel po čase se z toho stala placená aplikace. :-(
Buffalo007
Junior

Odeslat příspěvekod maxXx1 15. 1. 2016 09:19

uBlock Origin - když reinstaluju počítač, tak až na živě si uvědomím, že mi chybí něco v prohlížeči
Eye Dropper - perfektní na pickování barev
Steam inventory helper - hodně pomáhá na steamu, hlavně při obchodech.
Last.fm Scrobbler - poslední dobou blbne, ale na scroblení z youtube je pořád dobrý.
CPU: Intel Core i5 7500 @ 3.8 GHz, GPU: Asus DUAL GeForce GTX 1060 O6G, RAM: Crucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 @ 2666MHz,
MB: GIGABYTE Z270N-WIFI, HDD: WD Blue 1TB, PSU: Seasonic S12II-430 Bronze, Case: NZXT Manta White, Cooling: GELID Tranquillo
maxXx1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 15. 1. 2016 09:42

Ten helper zkusím, díky za tip. A já instalaci addonu neřeším, Google účet se mi syncuje i s addonama
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod NIKO4EVER 15. 1. 2016 10:42

adblock, Clickable Links, Downloads, Gestures for Google Chrome, Kontrola pošty Google, New Tab Website, Page Monitor,
NIKO4EVER
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrzic 15. 1. 2016 10:44

1password
mrzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tripleTTT 15. 1. 2016 10:57

WP admin bar hider
Seznam lištička kontrola emailu
awesome screenshot
actions for gmail
hangouts
hola
stylebot

adblock, ten mám jen kvůli živě. Nikde jinde nejsou tak amatérsky zakomponované reklamy.
(nechal bych ho vypnutý, kromě pop up ať má redakce nějaký love. Ale to co je tam teď, se vydržet nedá)
Ať si team zive da stejné reklamy do administrace a pak pochopí, co na tom webu vlastně mají :D
Přitom by se na tom dalo zapracovat a mohlo by to být opravdu zajímavé.
tripleTTT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wiqix 15. 1. 2016 11:25

To bude zase článek. 10 doplňků, ale ten nejpoužívanější bude maximálně zmíněn na konci v jedné větě a beze jména (něco jako Lord Voldemort):-)

Za mě:
1. Adblock - nejde mi o úplné vyluxování reklam, ale hlavně o ty nejotravnější, co se pohybují nebo něco zakrývají. Nerušivé nechávám. Adblock ale používám i na likvidaci nereklamních věcí, které mi na webu vadí. Třeba debilní sdílecí tlačítka, co jezdí vedle článku, hnusná rušivá pozadí za články, kvůli kterým se nedá číst text a podobné hovadiny...
.
.
.
2. Xmarks - synchronizace záložek mezi snad všemi typy prohlížečů
3. Doplněk pro gesta myší (nejsem teď u PC s chrome, takže přesné jméno nevím)
4. Lastpass
wiqix
Junior

Odeslat příspěvekod karlos23 15. 1. 2016 11:46

Super. Zkouším teď Ghostery - jak uvádí "Stiglar" viz výše.

Ghostery:
https://chrome.google.com/webstore/deta ... niij?hl=cs

A koukám, kolik dalšího svinstva je ve všech těch stránkách poschováváno. Ach jo.

Koukám, že by moh někdo už vymyslet něco jako "Super doplněk" a v něm by se moh pak jako doplněk instalovat prohlížeč ...
Už to začíná být (už asi spíš dlouho je) dost zvrácený. Už by bylo lepší instalovat "Doplněk" a do něj pár prohlížečů. Bylo by to uživatelsky jednodušší než intalovat prohlížeč a do něj pak cpát tuny doplňků.

Kam ten svět spěje.
karlos23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trevor12 15. 1. 2016 13:31

Ublock origin, Tab Suspender
trevor12
Junior

Odeslat příspěvekod czatlantis 15. 1. 2016 13:33

AdBlock, to tu myslím ještě nikdo nepsal :D
czatlantis
Junior

Odeslat příspěvekod 1stein 15. 1. 2016 13:33

a to nehovoriac o zrychleni nacitavania stranok s ghostery :-)
MacBookAir2014, ASUS X101CH, ACER ES1-111M, Raspberry Pi B+ a 2,
iPhone 5s, BlackBerry Classic, Xiaomi Redmi2
1stein
Junior

Odeslat příspěvekod LivingLegend 15. 1. 2016 14:31

Adblock, jak uz mnozi zminovaly.

A dalsi je ghostery.

Jedine dva pluginy ktere clovek potrebuje proto aby mohl pouzivat interent jako v 90 letech
LivingLegend
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků