Mozilla Firefox automatická oprava slov?

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod fps 23. 2. 2017 14:49

Od nové verze Mozilla Firefox se mi stává že mi nesmilně a automaticky opravuje slova, nebo co to je za blbost? viz screen příloha, dá se toho ňák zbavit? předem díky za radu.
Přílohy
Bez názvu.jpg
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 23. 2. 2017 18:22

Velmi pravděpodobně je to problém s doplňkem Seznam Lištička. Můžete vyzkoušet obnovu Firefoxu - na stránce about:support klepněte na tlačítko „Obnovit Firefox“ (vpravo nahoře, data nebudou ztracena). Po obnově můžete Lištičku opět nainstalovat.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 19. 6. 2017 14:57

trochu pozdě ale přeci ti děkuji za odpověď, dělá to Seznam Lištička, uděl jsem to jak si poradil, ale jak je Seznam Lištička znovu nainstaluje, tak to opět automaticky opravuje slova, když ji odinstaluji, tak problém není, nenapadá někoho co se s tím dá dělat aby Seznam Lištička automaticky neopravovala slova?
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 19. 6. 2017 15:15

Pokiaľ viem tak stačí toto rozšírenie "odstrániť" (kliknúť na ODSTRÁNIŤ) z Firefoxu, reštartovať Firefox a znova nainštalovať.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 20. 6. 2017 09:01

tak jsem to udělal znova, už poněkolikáté, ale je to stále to samé, nenapadá někoho ještě něco jiného co s tím?
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 20. 6. 2017 10:32

Firefox sám od sebe automaticky slova neopravuje. Musí to tedy dělat nějaké rozšíření. Zkus, jak se bude chovat čistý profil.

Pokud to chceš řešit u stávajícího, nakopíruj sem technické info (Nápověda > Technické informace). Bez nich je to vaření z vody.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 21. 6. 2017 10:30

Prejavuje sa problém aj v núdzovom režime? Spustite Firefox v NÚDZOVOM režime a preverte, či problémy pretrvávajú:
- [SK:] Firefox - Pomocník - Reštartovať a zakázať doplnky
- [CZ:] Firefox - Nápověda - Restartovat se zakázanými doplňky
Ak vám to v núdzovom režime funguje správne, tak to môže spôsobovať niektoré už nekompatibilné rozšírenie Firefoxu. Navrhujem všetky rozšírenia vypnúť a postupne ich zapínať (povoľovať) až kým nezistíte, ktoré to spôsobuje.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 22. 6. 2017 11:34

jak jsem už psal, tak to dělá Seznam Lištička, jsem ji odinstaloval, a vše funguje tak jak má, asi bude nejlepší se obrátil přímo na seznam podporu

-- 22. 6. 2017 13:03 --

tady je odpověď z podpory seznamu

"U Lištičky o této chybě víme a kolegové na opravě budou pracovat. Problémem je Slovník v Lištičce, který to způsobuje. Momentálně, bohužel, není zřejmě jiné momentálně řešení než Slovník deaktivovat (ideálně jak přes ikonu slovníku, tak v nastavení Lištičky)."
fps
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků