Mozilla Firefox 57

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod supfor 31. 12. 2017 19:41

1.Nemám více přihlášení na seznam.cz.
2.Nový profil jsem už uvažoval,ale nevěděl jsem,jak si tam nakopíruji všechny záložky ze stávajícího.Už to teď vím a v novém profilu to přihlášení funguje.Děkuji za veškeré rady !
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod stani 3. 1. 2018 09:35

Zdravím,

doplněk uBlock Origin začal u některých webů rozkládat stránky (viz příloha). Neví někdo co s tím?
Přílohy
rozpad.jpg
stani
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 1. 2018 15:12

dopc.cz se dostalo na blacklist. Nejjednodušší řešení je udělit mu globální výjimku.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stani 3. 1. 2018 15:31

Dělá mi to na více portálech...
stani
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 1. 2018 16:06

Vždyť píšu globální výjimku. Ta se projeví na všech webech.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stani 3. 1. 2018 16:26

To je na kartě Povolené domény - přidat dopc.cz?
stani
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 1. 2018 16:38

Ne.

Otevři si Vaše pravidla. Pak v sekci Dočasná pravidla klikni na Upravit, umísti kurzor na konec posledního záznamu, stiskem Enter vlož nový řádek, do něj vlož * dopc.cz * allow, ulož tlačítkem Uložit a pomocí Potvrdit přesuň záznam do Permanentních pravidel.

PS: Existují i sofistikovanější metody, jak se domény zbavit, ale když ti dělají problém i tyhle základní věci, raději je nebudu zmiňovat.
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stani 3. 1. 2018 17:14

Hmm, díky, ale nějak to nefunguje... :-(

Nastaveno, uloženo (viz příloha), Firefox restartován, a je to tu znova - viz příloha.
Přílohy
ublock.jpg
2.jpg
stani
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 1. 2018 17:34

Tak jsem to zkoušel na čistém profilu a zjistil, že normální a v pokročilý režim se chovají odlišně.

Čili si aktivuj pokročilý (dynamické filtrování se uplatňuje pouze v něm): Nastavení > zatrhnout Jsem pokročilý uživatel a restartovat prohlížeč.
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stani 3. 1. 2018 17:45

Tak bohužel... to také nefunguje... :-(
Přílohy
ublock1.jpg
ublock2.jpg
ublock2.jpg (25.89 ) Zobrazeno 3170 krát
stani
Junior

Odeslat příspěvekod progas 3. 1. 2018 17:58

Díky za radu - zdá se, že funguje.
Neskutečně mě to s.... .
P.
progas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 1. 2018 18:26

stani píše:Tak bohužel... to také nefunguje... :-(

Bohužel, víc neporadím. Leda zkusit promazat cache a cookies.

Takto vypadají Novinky.cz na čistém profilu FF57 + uBO s aktualizovanými výchozími filtry + úpravy zmíněné výše:
Novinky.png
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stani 3. 1. 2018 18:42

Hmm, dělá to asi už jen na těch Novinky.cz. Právě jsem to zkoušel na iDnes.cz a Aktualne.cz, a tam to už vypadá OK.

Zajímavé také je, že to teď dělá jen na hlavní stránce - https://www.novinky.cz/ (viz příloha).
Když ale např. kliknu na rubriku Domácí, tak je to OK, nebo konkrétní článek je také OK.
Přílohy
novinky.jpg
stani
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 1. 2018 18:56

Zobrazené statistiky se liší. Čili buď nemáš aktualizované filtry, nebo používáš sadu odlišnou od výchozí.
Knowledge is power
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod progas 3. 1. 2018 19:03

Mě se to chová stejně na Novinkách jak uvedeno výše.
P.
progas
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka