Pomalý IE

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod bures2 17. 8. 2017 18:51

Zdravím, od pondělí mám na PC pouze u jednoho uživatele velmi pomalý Internet Explorer. U ostatních uživatelů na stejném PC běží normálně. Strašně dlouho (třeba 10 minut) načítá stránku (třeba i jednoduchou jako google.com), během toho několikrát neodpovídá. Mám Windows 7, IE 11. Zkoušel jsem vrátit IE do původního nastavení, přeinstalovat ho, procházet vytíženost disku, procesy (podezřelé jsem ukončil), konfiguraci systému a programy po spuštění. Počítač jsem prošel Avastem (test po restartu), Nortonem, vyčistil disk Windows prostředky i Ccleanem. Opera jede normálně svižně. Jediné, co mě zaujalo, že po spuštění IE se v procesech objeví 3x proces iexplorer.exe, po vypnutí IE všechny zmizí. Zpomalil se i Outlook, ale ne tak moc, vše ostatní se zdá být normální. Nějaký nápad, co s tím? Díky
bures2
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 17. 8. 2017 21:12

Zjistil jsi, co si BFU nainstaloval? Ujistil ses, že nemá admin práva?
Vytvořil jsi nový profil a otestoval?
Tímhle jsi tomu nasadil korunu:
bures2 píše: Ccleanem

=> OS je zničený.
Co s tím?
Standardní postup:
1) boot ze záchranného média -> Obnovit OS ze zálohy z doby před instalací ptákovin a "čističů";
2) pečlivě prostudovat FAQ:
https://faq.mople71.cz/cs/
viewtopic.php?f=1864&t=1228041
3) dodržovat.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bures2 20. 8. 2017 16:22

Tak celý problém způsobuje disk d. Jsou na něm totiž data k některým aplikacím, které se taky extrémně zpomalili a právě dočasné soubory internetu. Disk d je neustále vytížený a nepodařilo se ani z něho nabootovat operační systém, který na něm je. Takže je buď zavirovaný nebo prostě odešel. Zatím se přikláním k druhé variantě.
bures2
Junior

Odeslat příspěvekod soban 20. 8. 2017 20:56

No a kde je problém?

Skontrolovat na tom disku SMART, a podle výsledku se rozhodnou a provést opravu FS nebo nový HDD.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků