Google mi vyhrožuje za nic

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Isha 15. 1. 2018 12:08

Dobrý den, už před několika lety mi google úplně zatrhnul účet na youtube. Prostě se nemůžu přihlásit. https://mega.nz/#!12QwjDiJ!qovfQgKfwNlV ... _dvzZXlV8Y
Sice jsem nikdy nenahrála žádný video, účet jenom za účele odběrů, nic víc. Nijak mi to nescházelo, tak jsem to neřešila. Po dvou letech se mi zase objevilo toto: https://mega.nz/#!t6oVDJaS!9ztrVySNRIBX ... Es9E9vAn_Y
Už mi to přijde jako buzerace, na google nic nedávám, google plus ani nemám! Na koho se mám obrátit, ať mi dají pokoj?
Případně, co mi můžou provést? Hlavní je pro mě gmail, můžou mi ho odebrat?
Isha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 15. 1. 2018 12:24

Dyť to píše automat, není nic těžkého jim napsat, že vám chodí nesmysly bez toho že byste byla aktivní.
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 1. 2018 12:24

Dyť to píše automat, není nic těžkého jim napsat, že vám chodí nesmysly bez toho že byste byla aktivní.
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 15. 1. 2018 14:26

Přesně buď nic neporušujete tak to hodím za hlavu a nebo fakt porušujete pravidla a pak třeba zapátrat.

Je možné že někdo naboural váš účet a něco tam publikuje pod vaším jménem, tak skouknout účty promazat zablokovat změnit hesla......
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Isha 15. 1. 2018 17:50

Právě protože to píše automat, mi připadá nemožné s tím něco udělat, už jsem jim posílala zpětnou vazbu, odpálkovali mě s tím, že si mám prohlédnout podmínky. Samozřejmě jsem je pročítala, ale nikdy jsem nic neporušila, ak se teď bojím, co si vymyslí příště a co mi zablokují, o gmail přijít nemůžu.
Isha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 15. 1. 2018 19:28

Neuvěřitelná naivita:
Isha píše:o gmail přijít nemůžu

:roll:
Pokud je hacknutý Tvůj účet, můžeš přijít o e-mailovou schránku.
Jak často si měníš heslo?
Jestli budeš porušovat podmínky služby, ztratíš přístup ke službám Google kompletně, včetně pošty.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Isha 15. 1. 2018 22:49

Nemůžu, ve smyslu nesmím, nechci, bude to problém...
Ano, samozřejmě že podmínky služby blá blá, ale zkontrolovala jsem veškerou aktivitu na účtu a vůbec nic závadnýho tam není, ani aktivita na neznámých zařízeních, prostě nic. Myslíte, že se na podpoře dopíšu někomu živýmu?
Isha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 15. 1. 2018 22:50

Jistě dokonce i česky.
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 16. 1. 2018 06:32

Isha píše:Nemůžu, ve smyslu nesmím, nechci, bude to problém...


A co uděláš jak ti to zruší.......fakt naivita.

Pokud potřebuji mail na kterém závisí životy tak je určitě nebudu mít u fremailu kde není nic zaručené.

1.) Pořídit si vlastní doménu - pak bude mail pořád stejný ať ho přesuneš kamkoliv.
2.) Zařídit si mail tam kde jsou nějaké garance funkčnosti, záruky, zálohování atd......
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Isha 16. 1. 2018 08:57

Tak mé snažení nebylo nadarmo, odvolání mi nakonec vzali a youtube mám zpátky :)
Isha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 16. 1. 2018 11:30

Na jak dlouho?

Protože pokud se to stalo jednou stane se to i podruhé a pokud nepřijdeš na to co se stalo tak budeš pořád řešit nepříjemnosti....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 16. 1. 2018 12:17

Třeba ne.
polda
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků