nejdu albumy na pokeci...(Opera)

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Jaronimo 11. 5. 2007 15:27

Neviete, v com to moze byt, ze v Opere mi nechcu ist fotky z fotoalbumov na pokeci (http://www.pokec.azet.sk)...normalne fotky idu, ale ked zapnem nejaky album, tak ho spusti, ale ako keby tam neboli ziadne fotky...proste nezobrazi ani, ze tam volake su...
v IE mi to ide...
volakedy mi to slo aj v tej Opere, ale potom zrazu, neviem preco to prestalo ist...
neviete, o co ide?
diky :D
Jaronimo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaronimo 19. 7. 2007 12:41

furt neviete?
Jaronimo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 19. 7. 2007 12:53

nevíme, protože v opeře nepozorujeme žádnej problém...takže to budeš muset trochu víc konkretizovat, ukázat screenshoty, atd...

odhadem bych řekl, že půjde o nějakej nevhodnej filtr pro blokování reklam...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaronimo 19. 7. 2007 16:15

no ja neviem...nikde inde mi to nerobí...proste na http://fotky.azet.sk keď spustím nejaký album, tak mi normálne zobrazí tú stránku, vyzerá celá v poriadku, akurát tam nie sú žiadne fotky, akoby bol ten album prázdny, aj keď nie je prázdny...v IE ani Firefoxe mi to nerobí
Jaronimo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 19. 7. 2007 16:21

ano, to jsi už psal v původním dotazu, ale to nám mnoho neřekne...takže obecná odpověď:

zazálohuj profil (%PROGRAMFILES%\Opera\profile nebo %APPDATA%\Opera), původní data smaž a spusť operu...ta se rozjede ve výchozím vzhledu a nastavení...jdi na stránku, která ti dělá problém a uvidíš, zda problém přetrvává nebo se vyřešil...

pokud se vyřešil, pak máš nějakou botu v nastavení (sázím na nějakej ten hloupej filtr reklam) a budeš muset být konkrétnější, abychom to mohli konkrétněji řešit...

pakliže se problém nevyřešil, nainstaluj aktuální verzi opery...

jestliže ani to nepomůže, je závada mimo operu...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaronimo 19. 7. 2007 17:33

no na v priečinku Opery namám žiadny priečinok "profile"...hmm
Jaronimo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 19. 7. 2007 17:42

ano a proto jsem psal i druhou možnost, čili %APPDATA%\Opera

spusť operu, zvol menu Help > About a v sekci "Paths" se podívej na řádek "Opera directory"...to je složka, kde máš uloženej profil...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda257 19. 7. 2007 17:45

Mne konkretne taky opera nazobrazovala na nekterych serverech obrazky (byla to verze 9.1). Nova opera (9.21) mi to uz nedela
jenda257
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků